kinonamai.lt

Reklama ir privatūs renginiai

Privatūs renginiai

Norite padovanoti privačią kino filmo peržiūrą savo draugams? O gal savos kūrybos filmo peržiūrą norite paversti asmeninės šventės dalimi? Žinoma, tik jiems skirtu kino renginiu apsidžiaugs ir jūsų įmonės darbuotojai.

Kad ir kokie yra jūsų šventės ar kito renginio sumanymai, dabar jūsų privatus kino renginys gali būti tos šventės dalis!

Įdomu? Lažinamės, kad savo idėjomis jūsų renginį mūsų kino erdvėje paversime įstabiu įspūdžių fejerverku visiems jūsų svečiams!

Laukiame jūsų užklausų bei rezervacijų el. paštu labas@kinonamai.lt arba žinutės www.facebook.com/KinoNamai 


Reklamos galimybės

Kiek dėmesio skiriate perskaityt laikraštyje išspausdintai reklamai? O susipažinti apie ką pasakoja reklaminis lankstukas?

Reklama reklamai nelygu. Kai kurios jos formos tiesiog yra efektyvesnės. Bene efektyviausią reklamos formą Utenos regione galime pasiūlyti mes, kino namai TAURAPILIS.

Utenos kino namai TAURAPILIS vieninteliai Utenos regione gali pasiūlyti regiono gyventojams žiūrėti naujausius 2D ir 3D filmus šiuolaikiškai, moderniai įrengtoje kino salėje, kuri talpina 110 svečių (iš jų - 2 vietos  skirtos svečiams su neįgaliųjų vežimėliais).

Per mėnesį kino namuose vidutiniškai vyksta apie 70 kino renginių, juose lankos svečiai iš Utenos, Molėtų, Zarasų, Anykščių, Rokiškio, savaitgaliais savo gimtojo miesto kino namus renkasi ir Lietuvos didžiuosiuose miestuose studijuojantys bei dirbantys kraštiečiai. 

Kino namai TAURAPILIS kiekvienai savo verslu besirūpinančiai įmonei, kuri nori prisistatyti potencialiam savo klientui, gali pasiūlyti reklaminių klipų transliavimo kino ekrane, interneto svetainėje, interaktyvių ir integruotų  reklaminių kampanijų, kampanijų socialinių medijų platformose kūrimo ir vykdymo paslaugas.

Prekyba bilietais į visus kino namų kino renginius vyksta per modernią programinę įrangą turinčią kasą, tad reklamos transliavimo statistika įmonei pateikiama aiški ir tiksli.

Norite apie reklamos galimybes kino namuose TAURAPILIS sužinoti daugiau?

Ieškote efektyvių reklamos sprendimų? Norite, kad investicija į reklamą grįžtų? Taupote savo reklamos biudžetą?

Tikrai turime ką jums pasiūlyti, 

pasikalbėkime apie tai: karolis@kinonamai.lt  / +370 623 03442 (kviesti projektų vadovą Karolį)