kinonamai.lt

Naujienos

Nauji programos MOKAUSI IŠ KINO filmai: „Sengirė“ ir „Rūta“

2018-04-11

Džiaugiamės atėjusiu ilgai lauktu pavasariu ir skubame pasidžiaugti net dviem ne ką mažiau jaudinančiais naujais lietuviškais dokumentiniais filmais, papildžiusiais „Mokausi iš kino“ programą. Tai labai šiltos, prasmingos istorijos skatinančios prisiminti tai kuo turėtumėme didžiuotis labiausiai - nuostabia, išskirtinia Lietuvos gamta ir ryžtingais, talentingais žmonėmis. 

Kinuose filmas šeimai „Pagrobta princesė“ – brangiausias Ukrainos animatorių darbas

2018-04-05

Netrukus kino teatruose bus rodoma pasakos motyvais sukurta lietuviškai dubliuota animacija visai šeimai „Pagrobta princesė“. Filme pagrindinis herojus gatvės artistas Tajus įsimyli princesę Milą ir tikisi kada nors tapti šauniu riteriu. Mila nėra tipiška trapi princesė, ji apsiskaičiusi, todėl žino, kad turi pasirinkimo teisę nelikti uždarytai savo tėvo pilyje. Princesė palieka namus ir drąsiai pasitinka visus likimo mestus iššūkius, kai burtininkas Piktabarzdis ją pagrobia, įsukdamas į savo magiškąjį verpetą.

Kaip E. Cline’o bestseleris „Oazė: žaidimas prasideda” tapo S. Spielbergo virtualios realybės odisėja

2018-04-01

Lietuvos kino teatruose – ypatinga premjera. Didžiuosiuose ekranuose pasirodė įspūdingas fantastinis epas „Oazė: žaidimas prasideda“, kuris sukurtas pagal Ernesto Cline‘o knygą, akimirksniu tapusią pasauliniu bestseleriu. Filmą ėmėsi režisuoti kino genijus Stevenas Spielbergas, o 10 metų rašyto kūrinio autorius sako, jog tai, ką dabar išvys visas pasaulis yra kur kas daugiau, nei tik išsipildžiusi svajonė.

Festivalio KINO PAVASARIS atidarymas KINO NAMUOSE

2018-03-20

Šių metų kovo 16 dieną festivalis KINO PAVASARIS buvo atidarytas KINO NAMUOSE Utenoje ir Anykščiuose. Susirinkę svečiai turėjo galimybę pabendrauti, išgirsti festivalio programos pristatymus bei išvysti atidarymo filmą, psichologinę dramą SŪNAUS GLOBA. Juostos režisierius – naujos kartos Prancūzijos kino žvaigždė Xaviero Legrand Venecijos kino festivalyje apdovanotas kaip geriausias režisierius ir metų debiutantas.