kinonamai.lt

Naujienos

Antroje „Ekvalaizerio“ dalyje nusifilmavęs Denzelis Washingtonas sulaužė viso gyvenimo taisyklę

2018-07-14

Prieš ketverius metus iš rusų mafijos nagų pačiu žiauriausiu būdu išvadavęs jauną merginą Terę, „ekvalaizeris“ Robertas Makolas (aktorius Denzelis Washingtonas) sugrįžta antroje savo nuotykių dalyje. Šįkart jo keršto žygis – asmeniškas ir jį kino teatruose išvysime filme „Ekvalaizeris 2“ jau nuo liepos 20 dienos. Filmas ypatingas dar ir tuo, kad per visą 40-ies metų savo kino karjerą tai yra pirmasis kartas, kuomet D. Washington‘as sutiko vaidinti filmo tęsinyje. Žinant Holivudo biudžetus ir pomėgį tęsiniams, aktoriaus sprendimas šiuo atveju sulaužyti viso gyvenimo taisyklę, neabejotinai signalizuoja apie ypatingą juostą.

Trečioji „Monstrų viešbučio“ dalis primins svarbiausią šeimos atostogų taisyklę

2018-07-14

Kaip nesusigadinti santykių per atostogas? Tai vienas svarbiausių klausimų, planuojant poilsines keliones su šeima. Su šia problema susiduria ne tik paprasti mirtingieji, bet ir kone viso pasaulio vaikų ir net suaugusiųjų pamėgto „Monstrų viešbučio“ žvaigždės. Trečioji šio animacinio filmo dalis „Monstrų viešbutis 3: atostogos“  atkeliauja į kino teatrus jau šį penktadienį, liepos 13 dieną, ir kvies į kruizą drauge su Drakula, jo šeima bei draugais. Į atostogas jis išsiruošia ne šiaip sau, o su labai jau „žmogišku“ tikslu, tačiau net nenumano, kokie nuotykiai jų visų laukia.

Filme „Leitis“ - svarbiausių mūsų krašto įvykių priešistorė

2018-07-04

Liepos 6-tąją didžiuosiuose kino teatruose pasirodysiančiame istoriniame epe „Leitis“ atgims Mindaugo laikų Lietuva. Tiksliau 1247-tieji. Į kaimo seniūno  sodybą atvyksta elitinis karys – leitis Rūstenis (Andrius Povilauskas). Kunigaikščio įsakymu kaimo seniūnas (Vytautas Rumšas) leičiui turi padėti  organizuoti pasienio žvalgybą. Svarbiai užduočiai seniūnas skiria savo sūnų Kantigirdą (Kęstutis Cicėnas) – jauną ir kovose nepatyrusį vaikiną, kuriam tėvo užduotis virsta rimtu išbandymu... Šie istoriniame epe „Leitis“  vaizduojami XIII amžiaus įvykiai iš tiesų galėjo būti. Nes, kaip byloja  istoriniai faktai, būtent tuo metu, kunigaikščio Mindaugo įsakymu, Lietuvos kariuomenė, ruošėsi itin svarbiems mūšiams. Vienas iš jų vėliau gavo Protvos mūšio pavadinimą.

„Paveldėtas“ – netradicinė siaubo juosta, tituluojama baisiausiu metų filmu

2018-07-02

Debiutinis pilnametražis jauno amerikiečių scenaristo ir režisieriaus Ari Aster‘io filmas „Paveldėtas“ pirmą kartą auditorijai buvo parodytas festivalyje „Sundance“ sausio pabaigoje. Vienas po kito kino kritikai ėmė žerti liaupses siaubo juostai, vadindami ją „šviežiu oro gūsiu pabodusiame ir išsisėmusiame žanre“, „naujų laikų klasika, prilygstančia žanro šedevrams“ ir „vienu baisiausių pastarojo dešimtmečio filmų“. Kas nuostabiausia, pats režisierius savo filmo net nevadina „siaubiaku“. Pasak A. Aster‘io, „Paveldėtas“ – tai tiesiog „šeimos tragedija, kuri pamažu pavirsta košmaru“. Kas, ko gero, yra dar baisiau nei pavadinimas „siaubo filmas“.

Komedijos „Slaptasis agentas Maksas“ režisierius: su gyvūnais dirbti kartais sunkiau nei su pačiu Tomu Cruise’u!

2018-07-02

Maksas yra darbui atsidavęs, uolus ir gerbiamas policijos pareigūnas. Pasižymintis išskirtine uosle tiriant nusikaltimus, tikras profesionalumo įsikūnijimas, užkietėjęs viengungis ir pavyzdys kolegoms. A, ir dar viena detalė: Maksas yra šuo. Rotveileris. Ir jau nuo šio penktadienio, birželio 29 dienos, jo istorija atkeliauja į Lietuvos kino teatrus komedijoje visai šeimai „Slaptasis agentas Maksas“. „Filmai, kuriuose pagrindiniai aktoriai yra keturkojai man kaskart tampa didžiuliu iššūkiu. Jei Holivudo žvaigždės reikalauja milijoninių honorarų, tai šiems užtenka tik skaniai kvepiančių pietų. Tačiau dublių prireikia kartais net dešimt kartų daugiau“, – sako režisierius Raja Gosnellis.