kinonamai.lt

Naujienos

7-ios priežastys kodėl „Spragtukas ir keturios karalystės“ yra magiškas filmas, kurio visi laukiame

2018-11-13

Nėra nieko panašaus į kino studijos „Disney“ sukuriamą magiją. Nuo fantastinių pasaulių, iki įkvepiančių personažų ir gražių kostiumų, „Disney“ filmai turi kažką ypatingo – todėl ir fantastinis nuotykių filmas visai šeimai „Spragtukas ir keturios karalystės“ (orig. „The Nutcracker and the Four Realms“) nėra jokia išimtis. Nesvarbu, ar kiekvieną žiemą pažiūrite šios visame pasaulyje garsios pasakos baleto versiją, ar tik nenuosekliai atsimenate siužetą, naujasis filmas privers apsilankyti artimiausiame kino centre.

Fredžio Merkurio „batus“ apsiaus aktorius R. Malek

2018-10-23

Visiška muzikos pasaulio ikona tapusi „We Will Rock You“ dainos pradžia, garsėjantis „We Are the Champions“ choras bei išskirtinis vokalistas priešakyje – britų roko grupės „Queen“ ir jų muzikos šventė jau netrukus pasirodys didžiuosiuose kino ekranuose, muzikinėje biografinėje dramoje „Bohemijos Rapsodija“ (orig. „Bohemian Rhapsody“).

Aktorė B. Edmondson seka savo mamos pėdomis komedijoje „Išdykėlis Patrikas“

2018-09-20

Britų aktorė Beattie Edmondson, išgarsinusi savo vardą vaidmenimis televizijos serialuose „Šviežia mėsa“ (orig. „Fresh Meat“) bei „Džošas“ (orig. „Josh“), sėkmingai kyla karjeros laiptais ir pasirodys didžiajame kino ekrane, filme „Išdykėlis Patrikas“ (orig. „Patrick“), romantinėje komedijoje pasakojančioje apie jauną mokytoją, kuri iš savo močiutės paveldi jos gyvenimą aukštyn kojomis apverčiantį mopsą vardu Patrikas.

Kodėl filmavimąsi trileryje „22-oji mylia“ Markas Wahlbergas prisimins visą gyvenimą?

2018-09-03

Visiems, pasiilgusiems veiksmo, kino teatrai turi puikią žinią – į didžiuosius ekranus trileryje „22-oji mylia“ jau nuo šiandien grįžta Markas Wahlbergas.  Tai jau ketvirtas bendras M. Wahlbergo ir režisieriaus Peterio Bergo darbas po „Oskarui“ nominuoto filmo „Išlikęs gyvas“ bei juostų „Liepsnojantis horizontas“ ir „Patriotų diena“. Interviu prieš premjerą aktorius atskleidė, kokių išbandymų jam teko patirti besiruošiant filmavimams ir kodėl taip džiaugiasi, jog „22-oji mylia“ jau pasiekė kino teatrus.

Giedrės Beinoriūtės filmo „Kvėpavimas į marmurą” anonsą įkvėpė „Golden Parazyth” daina

2018-09-03

„Kvėpavime į marmurą” aš atradau daug „Mažojo princo”, - sako kino reklamos agentūros „CinemaAds” direktorius Mantvidas Žalėnas. Jis prisipažįsta ilgai ieškojęs rakto, kaip trumpame anonse pristatyti jautrias ir jaudinančias temas, kurias filme palietė režisierė Giedrė Beinoriūtė. Jau visai netrukus, rugsėjo 24-ąją, „Kvėpavimui į marmurą” bus nutiestas raudonas kilimas į didžiuosius kino teatrų ekranus. Juos filmas pasieks apkeliavęs daugybę kino festivalių.

Giedrės Beinoriūtės filmas „Kvėpavimas į marmurą” pradeda rinkti apdovanojimus - du atkeliauja iš Kosovo kino festivalio

2018-08-29

Vakar į Lietuvą iš Kosovo atskriejo netikėtai džiugi žinia: 11-ajame kino festivalyje “Hyjnesha në Fron” lietuvių režisierės Giedrės Beinoriūtės įtempto siužeto drama „Kvėpavimas į marmurą” buvo apdovanotas net dviem statulėlėmis – už geriausią scenarijų ir geriausią moters vaidmenį. Pagal antikinę, 5 000 metų senumo skulptūrą pagaminta, soste sėdinti deivė netrukus atkeliaus į lietuvių kūrėjų rankas.