kinonamai.lt

Vasario 7 dieną Utenoje - nemokamas filmo „Sengirė“ seansas!

Vasario 7 dieną Utenoje - nemokamas filmo „Sengirė“ seansas!

Vasario 7 dieną 18:00 val. žiūrimiausias dokumentinis filmas Lietuvos kino istorijoje „Sengirė“ sugrįžta į KINO NAMUS Utenoje.

Poetiškas, ne tipiškas filmas, nufilmuotas paskutiniuose išlikusiuose senosios girios plotuose Lietuvoje, kviečia jus į begalinę kelionę. O po jos - filmo režisierius Mindaugas Survila pristatys filmavimų užkulisius ir pasidalins dar nematyta foto ir video medžiaga!

Apie filmą: „Sengirė“ yra vieta, kurioje ne tik ištirpsta laiko ribos, bet ir viskas, kas egzistuoja, stiebiasi į amžinybę. Šis filmas nufilmuotas paskutiniuose išlikusiuose senosios girios plotuose Lietuvoje. Poetiškas, netipiškas filmas apie gamtą kviečia žiūrovus į begalinę kelionę. Pradedant nuo miško brūzgynų iki vilkų urvų, kylant aukštyn į juodųjų gandrų lizdus ir neriant gilyn į povandeninius miškus, ir sugrįžtant į pakraštį miško, kur gyvena žmogus. Čia nėra jokio užkadrinio balso, tik beveik apčiuopiami, stiprūs girios ir jos gyventojų garsai bei kamera užfiksuotos magiškos akimirkos.

*Savo vieta galite pasirūpinti iš anksto. Jums tereikia atvykti į mūsų kasą jos darbo laiku ir pasiimti nemokamą bilietą.

Lauksime jūsų!

Grįžti