kinonamai.lt

Utenietiškas trumpametražis filmas „Batas“ dalyvaus tarptautiniame kino festivalyje

Utenietiškas trumpametražis filmas „Batas“ dalyvaus tarptautiniame kino festivalyje

Praėjus vos keletui dienų po uteniškių kartu su partneriais sukurto trumpametražio vaidybinio filmo „Batas“ pristatymo, filmo kūrėjus pasiekė džiugi žinia.
„Batas“ tapo ne tik pirmuoju uteniškių Utenos apylinkėse sukurtu vaidybiniu filmu, bet ir pirmuoju dalyvausiančiu tarptautiniame filmų festivalyje.
 
Pagal Roman Gary knygos „Aušros pažadas“ ištrauką kino namų TAURAPILIS ir partnerių „Turbo“ sukurta ironiška meilės istorija „Batas“ pateko į vieno garsiausių Lietuvoje tarptautinio filmų festivalio konkursinę trumpo metro filmų programą.
„Labai nuostabu, kad per pristatymą svečiams žadėta filmo „Batas“ kelionė jau prasidėjo ir pirmoji jo stotelė yra išties reikšmingame, didelio masto bei plačiai žinomame festivalyje" - džiaugsmo neslėpė viena iš filmo „Batas“ kūrybinės komandos narių, kino namų TAURAPILIS vadovė Miglė Križinauskaitė-Bernotienė.
Pasak kino namų vadovės trumpametražis filmas „Batas“ trumpam į didįjį Utenos ekraną atkeliaus vėlyvą rudenį-ankstyvą žiemą. „Kai kurie kino festivaliai pageidauja, kad filmas prieš pasirodydamas jų ekrane būtų nerodytas visai, arba rodytas kuo mažiau, todėl visus uteniškius, kurie norės pamatyti filmą „Batas“, labai lauksime žiemop, bet ir tada jis ekrane svečiuosis neilgai - mūsų pirmojo trumpuko dar laukia festivaliai Estijoje, Norvegijoje, Škotijoje, Italijoje ir tai dar ne viskas.     
   
Norime, tikimės, kad pirmas utenietiškas filmukas į Uteną grįš su festivaliniu įvertinimu“ - su šypsena planais dalinasi kino namų TAURAPILIS vadovė.

Grįžti