kinonamai.lt

TORTADIENIO džiaugsmai ir staigmenos!

TORTADIENIO džiaugsmai ir staigmenos!

Kino namai TAURAPILIS spalio 21 - 23 dienomis švenčia savo 1-erių metų tortadienį ir dovanoja visiems svečiams -1 Eur nuolaidą visiems savaitgalio kino renginiams bei įspūdingą legendinės grupės QUEEN koncertą didžiajame ekrane!


Tortadienio kino renginių metu matysite šiuos filmus:

"Troliai" 3D (dubliuotas) V
"Gandrų siuntų tarnyba" 3D (dubliuotas) V
"Džekas Ryčeris: Nesidairyk atgal" N13
"Bleiro ragana" N-16
"Gautas iškvietimas 3" N16
"Inferno" N-16


Rinkitės kino renginį, rinkitės tortadienišką kainą spalio 21- 23 dienomis ir ateikite švęsti kartu!

Išskirtinis renginys - QUEEN koncerto filmas didžiajame ekrane!

Antrąjame kino namų TAURAPILIS sezone didysis mūsų ekranas kvies ne tik filmų, bet ir koncertų, baleto gerbėjus - legendinių grupių koncertai, baleto trupės jau neaplenks Utenos! Geriausius visų laikų pasirodymus galėsite stebėti didžiajame ekrane, tarytum sėdėtumėte pirmosiose teatrų, koncertų salių vietose. Pirmasis toks koncertas - tai legendiniu vadinamas legendinės grupės Queen pasirodymas 1981-aisiais. 


Spalio 22 d. 21:00 val. kviečiame kartu su mumis tortadienį atšvęsti legendinės grupės QUEEN koncerte! Šis kino renginys ypatingas ne tik tuo, kad pirmas tokio pobūdžio renginys Utenoje, bet ir todėl, kad išsiskirs savo formatu. Svečiai galės laisvai judėti po kino salę, pageidaujantieji - šokti ir šnekučiuotis su draugais, o kadangi tai, vis tik, TORTADIENIS, svečių lauks ir tortas bei kitos kino namų šeimynos paruoštos vaišės.

Nuotaika - jūsų, tortas ir vaišės - mūsų, beprotiškai fantastiškas vibe'as - QUEEN'ų!

Apie koncertą:

Tai legendinis grupės QUEEN pasirodymas, gyvai įrašytas 1981 metais Montreal’s Forum arenoje ir  dabartinių technologijų dėka perkeltas į didžiuosius kino ekranus aukščiausia įmanoma kokybe. 

Koncerte skamba puikiai žinomos muzikos legendos dainos: "We Will Rock You", "Killer Queen", "Under Pressure", "Crazy Little Thing Called Love", "We Are The Champions", "Another One Bites The Dust",  "Bohemian Rhapsody". 

Koncerto trukmė - 95 min.

Į renginį parduodame vos keliasdešimt bilietų!Grįžti