kinonamai.lt

Siaubo trileryje „Šėtono vaikas II“ vaidinęs 12-metis: filmavimo aikštelėje dėjosi tikrai kraupūs dalykai

Siaubo trileryje „Šėtono vaikas II“ vaidinęs 12-metis: filmavimo aikštelėje dėjosi tikrai kraupūs dalykai

Siaubo filmai dažniausiai iki pat kaulų smegenų gąsdina žiūrovus, tačiau būna ir taip, jog šiurpius prisiminimus kelia ir juose vaidinusiems aktoriams. Jau vasario 28  dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliauja trileris „Šėtono vaikas 2“, kuris dar ilgam įsimins ne tik Holivudo žvaigždei Katie Holmes, bet ir 12-mečiui kino industrijos naujokui Christopheriui Convery. Pastarasis prieš premjerą duotame interviu papasakojo, kad nors ir yra didžiulis siaubo juostų gerbėjas, tai, kas nutiko filmavimo aikštelėje, buvo gerokai baisiau už bet ką, ką buvo jautęs iki tol.

„Daugeliui keista girdėti, kad vaikas gali mėgautis siaubo žanru, tačiau aš niekad nebuvau panašus į kitus vaikus. Džiaugiuosi, kad tai suprato ir režisierius, kuris skyrė man daug dėmesio, ir Katie Holmes, ne tik vaidinusi mano mamą, bet ir iš tiesų ją atstojusi per filmavimus. Jie rengė specialius susitikimus, scenarijaus skaitymus, vaidybos pamokas, kol galiausiai buvau pasiruošęs stoti prieš kameras ir atlikti vaidmenį“, – pasakoja 12-metis.

Paklaustas, kokie siaubo filmai yra jo mylimiausių sąraše, paauglys sakė, kad jam labai patiko „Mes“, „Helovinas“, o gavus vaidmenį juostoje „Šėtono vaikas 2“, jis peržiūrėjo ir pirmąją jos dalį.

„Pirmoje dalyje Bramso lėlė nebuvo tokia jau baisi. Ji buvo pagaminta iš porceliano ir man šiurpo ypatingai nekėlė. Tačiau tada išvydau tą, kuri buvo sukurta antrai filmo daliai. Štai tada pradėjo šiurpti oda – Bramsas buvo pagamintas iš silikono, gerokai tikroviškesnis, jo bruožai visi kiti ir labai jau šėtoniški. Kartą filmavimo aikštelėje dingo elektra, Bramsas buvo padėtas kažkur netoliese, o aš pajutau, kaip kažkas liečia mano kaklą. Dabar manau, kad kažkas tiesiog pajuokavo, bet tada galvojau, kad pridarysiu į kelnes ir niekuomet daugiau nei vaidinsiu siaubo juostose, nei jas norėsiu žiūrėti“, – prisimena Ch. Convery.

Filmas „Šėtono vaikas 2“ pasakos šiurpią istoriją apie tai, kaip praėjus keleriems metams po siaubingų įvykių, į apleistą namą įsikelia jauna šeima: Liza (aktorė K. Holmes) ir jos vyras Šonas (akt. Owainas Yeomanas). Iš miesto jie nusprendžia išvykti dėl mažamečio sūnaus Džiudo (akt. Ch. Convery) – berniuko elgesyje pastebėjusi tam tikrų pykčio ir agresijos ženklų, tokį sprendimą pasiūlo psichoterapeutė. Tačiau jau netrukus šeima pasigailės šio savo sprendimo.

Klajodamas aplink naujuosius namus, Džiudas netoliese atranda po plonu žemių sluoksniu palaidotą itin realistišką porcelianinę lėlę, kurią pavadina Bramsu. Namuose, nuo žaislo nuvalius žemes, Lizą pribloškia lėlės tikroviškumas. O jau po kelių dienų mama susirūpina, kad jos sūnus daugiau laiko leidžia su lėle, o ne su savo tėvais. Dar po kelių dienų jos susirūpinimą pakeičia baimė ir siaubas. Priešingai visiems gamtos dėsniams, panašu, kad Bramsas kažkokiu protui nesuvokiamu būdu yra gyvas ir rezga siaubingą planą, grasinantį pražudyti ne tik Džiudą, bet ir visą jo šeimą.

Grįžti