kinonamai.lt

„Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ viršijo lūkesčius su 108 mln. eurų premjeros savaitgaliu

„Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ viršijo lūkesčius su 108 mln. eurų premjeros savaitgaliu

Nors kino ekspertai žadėjo vieną blogiausių kino studijos „Marvel“ premjeros savaitgalių, visiškai naują „Marvel“ kino visatos etapą pradėjęs filmas „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ (angl. „Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings“) paneigė gandus, visame pasaulyje bilietų kasose surinkęs virš 108 milijonų eurų.

Jauną superherojų Šang-Či, kurio vaidmenį atlieka aktorius Simu Liu, pristatantis filmas Jungtinėse Amerikos Valstijų bilietų kasose surinko 71,4 mln. JAV dolerių (60,2 mln. eurų), aplenkdamas neseniai kinuose pasirodžiusį veiksmo filmą „Greiti ir įsiutę 9“ (angl. „F9“) su 70 mln. dolerių (59,1 mln. eurų) ir nedaug nusileido ankstesniam „Marvel“ filmui „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“) su 80,3 mln. JAV dolerių (67,8 mln. eurų). Tai gerokai didesnė suma viršijanti ankstyvąsias kritikų prognozes, kurios pirmų trijų dienų atidarymui prognozavo nuo 35 iki 55 mln. JAV dolerių.

Filmas „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ taip pat pagerino daugybę „pandemijos eros“ rekordų tarptautinėse rinkose, įskaitant Jungtinę Karalystę su 6,5 mln. eurų bei 57% kino teatrų rinkos. Naujoji „Marvel“ kino juosta uždirbo 14,7 mln. eurų Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, nors į tai neįeina Kinija, kur filmas dar turi būti išleistas ir prognozuojama milžiniška sėkmė.

Lietuvoje fantastinį veiksmo ir nuotykių filmą „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ premjeros savaitgalį pažiūrėjo 25 tūkstančiai ir šimtas trisdešimt žiūrovų, taip pat aplenkdami neseniai kinuose pasirodžiusį veiksmo filmą „Greiti ir įsiutę 9“ su 21 tūkstančiu bei 356 žiūrovais premjeros savaitgalį. Iš viso režisieriaus Destin Daniel Cretton („Internatas“, „Siekiant gailestingumo“, „Stiklo pilis“) naujasis filmas 41-oje tarptautinėje rinkoje pardavė bilietų už 47,4 mln. eurų ir baigiantis sekmadieniui visame pasaulyje viršijo 108 mln. eurų, o įpusėjus pirmajai savaitei jau perkopė 120 mln. eurų sumą.

Trečiasis „Marvel“ kino visatos ketvirtojo etapo filmas pasitiks naują, jaudinančią superherojų komandą – Amžinuosius. Tai nemirtingų būtybių rasė, tūkstančius metų gyvenusi Žemėje ir formavusi jos istoriją bei civilizacijas. Skirtingai nei naują „Marvel“ kino visatos etapą pradėjusiam filmui „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“, veiksmo ir nuotykių filmui „Amžinieji“ kino ekspertai žada panašią sėkmę, kaip pirmiesiems „Galaktikos sergėtojams“ (angl. „Guardians of the Galaxy“).

Filme pagrindinius vaidmenis atliks Holivudo superžvaigždynas, įskaitant Angelina Jolie (Thena), Salma Hayek (Ajak), Gemma Chan (Sersi), Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Lia McHugh (Sprite), Brian Tyree Henry (Phastos), Barry Keoghan (Druig) bei daktaro Streindžo kolega Don Lee (Gilgamesh). Filme taip pat pasirodys pirmasis „Marvel“ kurčiasis superherojus – klausos negalią turinti amerikiečių aktorė Lauren Ridloff, žinoma dėl Connie vaidmens televizijos seriale „Vaikštantys numirėliai“, suvaidins naują Makkari versiją. Tai svarbus kino studijos žingsnis, kuris turės didžiulį poveikį, kad neįgalieji būtų atstovaujami ir kino ekrane, ir už jo ribų. 

DU KINE infor.

Filmas į mūsų kino ekraną atkeliauja jau nuo rugsėjo 18 d. Nepraleiskite!

DĖMESIO! Primename, kad asmenims nuo 16 m. amžiaus įėjimas į KINO NAMŲ renginius tik su GALIMYBIŲ PASU (turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą). Vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas (turėti asmens amžių įrodantį dokumentą).

Kaukių dėvėjimas kino seanso metu – REKOMENDUOJAMAS.

Grįžti