kinonamai.lt

„Ponas kūdikis 2. Šeimos reikalai“ anonsas pristato naują slaptųjų agentų kūdikių kartą

„Ponas kūdikis 2. Šeimos reikalai“ anonsas pristato naują slaptųjų agentų kūdikių kartą

Kino studija „DreamWorks Animation“ išleido naują animacijos visai šeimai „Ponas kūdikis 2. Šeimos reikalai“ anonsą, kurios lietuviškai dubliuota premjera kino teatruose numatoma rugsėjo 17 d. Šis filmas yra tiesioginis 2017 m. animacijos „Ponas kūdikis“ tęsinys, kuriame originalo kalba pagrindinį personažą įgarsino aktorius Alec Baldwin. Kaip ir pirmtaką, tęsinį režisavo Tom McGrath, o scenarijų parašė Michael McCullers.

Originali animacija „Ponas kūdikis“ buvo pasakojama žavią vaizduotę turėjusio septynmečio vaiko, vardu Timas, akimis, kuris netrukus sužinojo, kad jo naujagimis brolis – neįprastas „Ponas kūdikis“, kuris namo grįžta apsirengęs kostiumu ir nešinas portfeliu, ir iš tiesų yra užsislaptinęs šnipas, kurio misija apima epinę šuniukų ir kūdikių kovą dėl suaugusiųjų dėmesio.

Nors pirmasis, dabar jau visos franšizės, filmas išleidimo metu sulaukė prieštaringų apžvalgų, jis visame pasaulyje sugebėjo uždirbti daugiau nei 500 milijonų eurų, taip pat gavo geriausios animacijos nominacijas „Oskarų“ ir „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose. Dėl šių faktų nenuostabu, kad filmas įkvėpė televizijos serialą bei netrukus kinuose pasirodysiantį tęsinį.

Skirtingai nei franšizei priklausančiame televizijos „Netflix“ seriale, naujajame kino studijos „Dreamworks“ filme pagrindinį veikėją originalo kalba vėl įgarsins aktorius Alec Baldwin, greta jo taip pat išgirsime JAV laidų vedėją ir komiką Jimmy Kimmel bei kultinio serialo „Draugai“ žvaigždę Lisa Kudrow.

Apie būsimą tęsinį kino studija informavo dar 2017 m. gegužę, tačiau dėl koronaviruso pandemijos animacija visai šeimai „Ponas kūdikis 2. Šeimos reikalai“ iš pradžių buvo numatyta šių metų kovą, kol galiausiai buvo nukelta rudens sezonui. Pirmasis tęsinio anonsas pasirodė praėjusių metų lapkritį, kuriame franšizės gerbėjai pirmąkart galėjo išvysti pirmojo filmo suaugusių brolių versijas.

Naujasis anonsas praplečia ankstesnį klipą, parodydamas, kad Timo naujagimė dukra Tina iš tikrųjų yra „Kūdikorpo“ agentė, vykdanti slaptą misiją. Ji suteikia suaugusiems broliams slaptą formulę, grąžinančią juos į amžių, kuriame jie buvo pirmajame filme. Likusioje klipo dalyje pabrėžiama, kad tęsinyje bus gausu linksmybių, net kūdikių nindzių ar kalėjime įkalintų mažylių.

Šis klipas tiesiogiai skirtas „Z“ bei kitoms šio tūkstantmečio kartoms, todėl mielai pasišaipo iš „Kūdikių bumo“ kartos. Tačiau kaip minėta ankščiau, pirmasis „Ponas kūdikis“ sulaukė prieštaringų atsiliepimų, nors kritikai, priešingai, gyrė filmą už animaciją ir įgarsinimą.

Lietuviškai įgarsinta animacija „Ponas kūdikis 2. Šeimos reikalai“ kinuose nuo rugsėjo 17 d.

DĖMESIO! Primename, kad asmenims nuo 16 m. amžiaus įėjimas į KINO NAMŲ renginius tik su GALIMYBIŲ PASU (turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą). Vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas (turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Kaukių dėvėjimas kino seanso metu – REKOMENDUOJAMAS.

Grįžti