kinonamai.lt

Pagal tikrą istoriją sukurta drama „Mano vilkas“ pasakoja apie prasmingus ryšius ir šeimą

Pagal tikrą istoriją sukurta drama „Mano vilkas“ pasakoja apie prasmingus ryšius ir šeimą

Lietuviškai dubliuotą ir pagal tikrą istoriją paremtą dramą visai šeimai „Mano vilkas“ (orig. „Mystere“) privalo pažiūrėti kiekvienas gyvūnų mylėtojas. Režisieriaus Denis Imbert drama pasakoja apie šeimos svarbą, dėkingumą ir priklausomybės jausmą. Šios temos nagrinėjamos pasitelkus jauną mergaitę Viktoriją ir jos augintinį vilką vardu Paslaptis, kai jie kartu susiduria su džiaugsmingais pakilimais ir neišvengiamais nuosmukiais.

Širdžiai mielas filmas, kuriame pagrindinius tėvo ir dukters vaidmenis atlieka prancūzų aktoriai Vincent Elbaz ir Shanna Keil, pasakoja apie stiprų žmonių ir gyvūnų ryšį. Filmas „Mano vilkas“ tarsi moko, kaip vienas mažas ryšys gali pakeisti žmogaus, kartais ir gyvūno, gyvenimą. Taip nutinka jaunai mergaitei Viktorijai, kuri po motinos mirties nutilo, bet vėl pasijunta laiminga ir pradeda kalbėti po to, kai susipažįsta su Paslaptimi. Jaunas vilkiukas padeda jai pamiršti visus skausmus ir kančias, kurias ji jautė netekusi mamos, ir galiausiai pradėti bendrauti su tėvu.

„Kalbant apie Paslaptį, susitikimas su Viktorija pakeitė ir jo gyvenimą, nes jis taip pat neteko mamos.“ – teigia dramos režisierius D. Imbert. „Kadangi buvo mažas šuniukas, jam reikėjo, kad kas nors jį prižiūrėtų, nes miške likti vienam pavojinga. Viktorijos gerumas pavertė Paslaptį tarsi amžinu žmonių šeimos nariu.“

Filmo anonse yra parodoma paralelė tarp jų gyvenimų, užsimenama, kokie jie panašūs ir kaip jiems labai reikia vienam kito. Paprastas, bet prasmingas ryšy tarp judviejų pakeitė jų gyvenimus visam laikui.

„Vis dėlto nors Paslaptis surado savo vietą Viktorijos ir jos tėčio šeimoje, jam vis tiek buvo svarbu sugrįžti pas savo rūšį.“ – sako filmo „Mano vilkas“ režisierius. „Toks sprendimas buvo sunkus ne tik Viktorijai, bet ir jos tėčiui, nes jis norėjo, kad jo dukra liktų laiminga ir linksma.“

„Tačiau net Viktorija suprato, kad Paslaptis jiems nepriklauso ir kad jam reikia būti su savo vilkų gauja, ypač su mama, kuri galiausiai atėjo jo ieškoti. Paslaptis, būdamas vilkas, neabejotinai norėtų likti komforte, tačiau jo prigimtis – jis yra žvėris – to padaryti neleis. Tačiau su Viktorija jį sieja nenutrūkstamas ryšys, kurio jis niekada nepamirš. Viktorija visada bus jo namai, jo šeima.“ – teigia filmo režisierius Denis Imbert.

Šilta ir graži istorija apie širdį jaudinančią mažos mergaitės ir vilko draugystę, lietuviškai dubliuota drama „Mano vilkas“, kinuose nuo sausio 28 d.

Grįžti