kinonamai.lt

Nauji programos MOKAUSI IŠ KINO filmai: „Sengirė“ ir „Rūta“

Nauji programos MOKAUSI IŠ KINO filmai: „Sengirė“ ir „Rūta“

„Sengirė“

„Sengirė“ yra vieta, kurioje ne tik ištirpsta laiko ribos, bet ir viskas, kas egzistuoja, stiebiasi į amžinybę. Šis filmas nufilmuotas paskutiniuose išlikusiuose senosios girios plotuose Lietuvoje. Poetiškas, ne tipiškas filmas apie gamtą kviečia žiūrovus į begalinę kelionę. Pradedant nuo miško brūzgynų iki vilkų urvų, kylant aukštyn į juodųjų gandrų lizdus ir neriant gilyn į povandeninius miškus, ir sugrįžtant į pakraštį miško, kur gyvena žmogus. Nėra jokio užkadrinio balso, tik beveik apčiuopiami, stiprūs girios ir jos gyventojų garsai bei kamera užfiksuotos magiškos akimirkos.

Kviečiame užsakyti filmo SENGIRĖ peržiūras 1-12 kl. moksleiviams KINO NAMUOSE (Utenoje arba Anykščiuose) šiais kontaktais: Tel. nr.: +370 695 07279, el. paštu: migle@kinonamai.lt

„Rūta“

Šis dokumentinis filmas – tai žvilgsnis iš labai arti į vieną iš daugiausiai pasiekusių Lietuvos sportininkių, leidžiantis užmesti akį į Rūtos kasdienių treniruočių užkulisius, darbo kasdienybę ir pasiruošimo varžyboms procesą. Kamera seka Rūtos pasiruošimą Rio olimpinėms žaidynėms Plimute ir Tenerifėje, primena Rūtos pasiekimus Londono olimpiadoje bei pasiektus pasaulio rekordus. Su Rūta kalbėsimės apie nelengvą laikotarpį po Rio varžybu ir kokia yra šių pasiekimų kaina. 

Filmo kūrėjai – artimi Rūtos draugai, kuriems šį savo karjeros etapą sportininkė leido dokumentuoti iš labai arti. Išskirtiniai interviu su Rūtos treneriais ir šeima atskleis daug nežinomų merginos gyvenimo faktų ir padės suprasti, kodėl Rūta – viena geriausių plaukikių pasaulyje, bei viena mylimiausių sportininkų savo šalyje.
 
Kviečiame užsakyti filmo RŪTA peržiūras 5-12 kl. moksleiviams KINO NAMUOSE (Utenoje arba Anykščiuose) šiais kontaktais: Tel. nr.: +370 695 07279, el. paštu: migle@kinonamai.lt
 

Filmų peržiūrų kaina:
3 Eur (mokiniui). Mokinius lydintiems mokytojams filmų peržiūros nekainuoja. 

Daugiau informacijos apie programą MOKAUSI IŠ KINO.

Grįžti