kinonamai.lt

Mylimiausias Elžbietos II šuo nusipelnė atskiro filmo: į kino teatrus atkeliauja „Karalienės korgis“

Mylimiausias Elžbietos II šuo nusipelnė atskiro filmo: į kino teatrus atkeliauja „Karalienės korgis“

Niekam ne paslaptis – karalienės Elžbietos II paveikslas sunkiai įsivaizduojamas be šalia jos uodegas vizginančių šunų. Ir ne bet kokių, o korgių. Būtent ši keturkojų veislė yra įvardinama kaip monarchės mylimiausia. Dabar jų populiarumas dar labiau išaugs – nuo kovo 22 dienos į kino teatrus atkeliauja lietuviškai įgarsintas animacinis filmas visai šeimai „Karalienės korgis“, supažindinsiantis su mylimiausiu D. Britanijos karalienės šuneliu Reksiu.

Šie mieli šuneliai ne veltui tapomi paveiksluose – karalienę jie lydi visą jos gyvenimą. Nuotaikingas animacinis filmukas „Karalienės korgis“ pasakoja apie vieną iš jų – Reksį. Dar visai mažą šunytį karalienei gimtadienio proga padovanojo jos vyras Filipas. Į išdaigas linkusio šunelio elgesys ne visuomet buvo karališkas, tačiau jo mielumas greitai ištirpdydavo bet kokį nepasitenkinimą ar pasipiktinimą. Reksis greitai tapo Elžbietos ir visų karališkųjų rūmų numylėtiniu.

„Kodėl kūrėme filmą apie šunis? Nes jie populiaresni net už pačią karalienę! Įsivaizduokite, jie sugebėjo ištirpdyti šios griežtos moters širdį, reiškia, yra tikrai stebuklingi. Apie jų ypatingumą byloja ir kaina, šios veislės šunis galima nusipirkti už automobilio kainą. Tad jie tikrai nusipelnė atskiro filmo“, – juokiasi juostos prodiuseriai.

Filme „Karalienės korgis“ bus pasakojama nuotaikinga istorija apie tai, kaip numylėtasis monarchės Reksis išsmunka iš rūmų. Deja, įvykiai pasisuka visiškai neplanuota linkme. Kažkokie žmonės Reksį sugauna ir uždaro į narvą. Visą gyvenimą praleidęs rūmuose, Reksis atsiduria tarp nekilmingų, gatvėse išaugusių šunų, kurie ne tik nuolat urzgia vienas ant kito, bet ir kaunasi vienas su kitu.

Reksis turės pasitelkti visą savo išmonę, gudrumą ir protą, kad išsaugotų sveiką kailį, išvengtų stiprių ir labai nedraugiškų šunų bei sugalvotų, kaip ištrūkti iš šio kalėjimo. Planuojant ir laukiant palankios progos, karalienės korgis šioje nedraugiškoje vietoje susiras keletą draugų ir netgi įsimylės. Tačiau niekuomet nepamirš pagrindinio savo tikslo – sugrįžti į šiltus, saugius ir jaukius namus.

Lietuviškai įgarsinta, visai šeimai skirta animacinė nuotykių juosta „Karalienės korgis“ Lietuvoje pradedama rodyti kovo 22 d.

Grįžti