kinonamai.lt

„Mirtis palauks" premjeroje Daniel Craig laukė karališkosios išleistuvė

„Mirtis palauks" premjeroje Daniel Craig laukė karališkosios išleistuvė

Jubiliejinis, 25-asis bondiados filmas „Mirtis palauks" (angl. „No Time to Die") ir penktasis bei paskutinis Džeimso Bondo filmas, kuriame aktorius Daniel Craig vaidina garsųjį Didžiosios Britanijos vyriausybės agentą, antradienį Londono Karališkojoje Alberto salėje sulaukė žvaigždžių perpildytos premjeros.

Labai laukta premjera, kuri dėl COVID-19 apribojimų buvo daug kartų atidėta, sulaukė Holivudo ir Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos dėmesio. Ant raudonojo kilimo pasirodė Velso princas Charles ir jo žmona Kornvalio hercogienė Camilla, greta princo William ir Kembridžo hercogienės Kate Middleton.

Premjeros svečių priėmimo metu Kembridžo hercogienė bendravo su aktoriais ir kūrybine bondiados komanda, įskaitant dainininkę Billie Eilish ir jos brolį Finneas O'Connell. Dainų kūrimo duetas sukūrė pagrindinę veiksmo ir nuotykių trilerio „Mirtis palauks" dainą, taip pat pavadintą „Mirtis palauks", kuri buvo išleista dar 2020 metų vasario mėnesį ir pelnė „Grammy" apdovanojimą už geriausią dainą skirtą vizualinei medijai ir tapo pirmąja daina pelniusi prestižinį apdovanojimą dar neišleistam filmui.

Kembridžo hercogienė, vilkinti auksinę Jenny Packham suknelę, šnekučiavosi su D. Craig. Agentas 007 atsisakė sau įprasto juodai balto smokingo ir ant raudonojo kilimo pasirodė su aviečių spalvos švarku.

Trileris „Mirtis palauks" užbaigia Daniel Craig šnipo kadenciją, kuri prasidėjo 2006 metais su filmu „Kazino „Royale". Kino studijų „Universal Pictures International" ir „MGM" filmas yra jau 25-oji ilgametės franšizės dalis.

Premjeros metu D. Craig pozavo su kolegomis aktorėmis Lashana Lynch, Léa Seydoux ir filmo režisieriumi Cary Joji Fukunaga, kuris kartu su Neal Purvis ir Robert Wade taip pat parašė filmo scenarijų. Aktorė L. Lynch vaidina MI6 agentę Nomi, o L. Seydoux grįžta į franšizę kaip Bondo mergina Madeline Swann. Kino žvaigždžių kupiname filme pagrindinį piktadarį vaidina aktorius Rami Malek.

Žinoma, tai ne pirmas kartas, kuomet Daniel Craig bendravo su karališkąja šeima. 2012 metais, Londono Olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje jis ir karalienė Elžbieta iššoko iš sraigtasparnio.

Veiksmo ir nuotykių trileris „Mirtis palauks" jau mūsų kino ekrane!

Grįžti