kinonamai.lt

Legendinis „Rembo“ sugrįžta!

Legendinis „Rembo“ sugrįžta!

,,Metai tik skaičius ir nieko daugiau”, – taip apie save kovinių filmų legenda Silvestras Stalonė. Nepaisant garbingo amžiaus, 72 metų Holivudo žvaigždė rugsėjo 20 dieną grįžta į didįjį kiną su trenksmu, pristatydamas naujausią, ilgai lauktą, penktąją Rembo dalį ,,Rembo. Paskutinis kraujas”.

Dar 2009 m. S. Stalone žurnalui ,,Empire” prisipažino, jog ko gero žiūrovai penktosios ,,Rembo“ dalies nebeišvys, tačiau jo vizijai nebuvo lemta išsipildyti. Praėjus 10 metų legendinė veiksmo filmų žvaigždė prikėlė Džoną Rembo dar vienai kovai.

Per savo ilgametę karinę ,,patirtį“ Vietnamo karo veteranas Dž. Rembo sukaupė triženklį mirčių skaičių. Filmų franšizės fanai suskaičiavo, kad jo ,,juodajame sąraše“ įrašytos 504 mirtys. Naujausioje filmo dalyje legendinis karys vėl apsiginklavęs peiliais, strėlėmis, ginklais, o jo rankos vis dar tokios pat tvirtos ir nešančios mirtį.

72 metų sulaukusi Holivudo žvaigždė prisipažįsta, kad pasirengimas dar vienam ,,Rembo“ filmui nebuvo lengvas ir prabyla apie fizinio pasirengimo kainą. ,,Ruošimasis vaidmeniui reikalavo labai daug jėgų. Metus kasdien po valandą praleisdavau sporto salėje, tam, kad būčiau tinkamai pasirengęs vaidmeniui. Taip tiesa, neišvengiau ir traumų, tačiau dabar viskas susitvarkė”, – atvirauja S.Stalonė.

Paklaustas apie ,,Rambo“ šeštąją dalį, aktorius tokios galimybės neatmeta ir prisipažįsta, jog šis vaidmuo jam svarbus, tad niekada negali žinoti, kas laukia ateityje.

,,Rembo. Paskutinis kraujas” kinuose nuo rugsėjo 20 dienos.

Grįžti