kinonamai.lt

Jennifer Lopez pristato romantinės komedijos „Atsitiktinis jaunikis“ sceną su Owen Wilson: „Priešingybės traukia!“

Jennifer Lopez pristato romantinės komedijos „Atsitiktinis jaunikis“ sceną su Owen Wilson: „Priešingybės traukia!“

JAV aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez pasidalino vaizdo klipu iš savo naujos romantiškos komedijos „Atsitiktinis jaunikis“ (angl. „Marry Me“) su kolega aktoriumi Owen Wilson. Vaizdo klipe Jennifer Lopez personažas, muzikos superžvaigždė Ketė Valdez, nuoširdžiai bendrauja su visiškai nepažįstamu žmogumi, kurio vaidmenį atlieka O. Wilson, už kurio ji sutiko netikėtai ištekėti, kai išsiskyrė su sužadėtiniu Bastianu (vaid. dainininkas Maluma).

„Aš ir Owen [Wilson] esame tokie skirtingi.“ – juokdamasi sako Jennifer Lopez pristatydama vaizdo klipą. „Tai puikiai pasiteisino mūsų sukurtiems personažams. Tačiau galų gale, manau, kad šie skirtumai yra filmo esmė, kokie skirtingi šių veikėjų gyvenimai ir kaip tai gali suartinti du žmones.“

Vaizdo klipe vidurinės mokyklos matematikos mokytojas Čarlis pasiūlo Ketei prisijungti prie jo mokyklos šokiuose, kad pakeltų nusiminusios nuotakos nuotaiką.

„Aš nesakau to kaip tavo vyras ar net kaip tavo draugas, nes techniškai aš taip pat nesu, bet jei grįši pas Bastianą, ar tik dar kartą nepadarysi tos pačios klaidos?“ – vaizdo klipe klausia Čarlis, o Ketė su šypsena atsako: „Kvieti mane į mokyklos šokius?“

Filme Ketė Valdez ir „Grammy“ laimėtojas Bastianas turėjo atlikti savo naująją dainą „Marry Me“ ir pasižadėti vienas kitam 20 mln. žiūrovų akivaizdoje. Tačiau likus vos 5 minutėms iki ceremonijos, būsimas Ketės vyras yra pagaunamas išdavinėjantis ją su jos asistente, todėl ji spontaniškai nusprendžia ištarti „Taip!“ atsitiktinai „Tekėk už manęs“ plakatą laikiusiam Čarliui.

„Suvaidinti dainininkę superžvaigždę romantiškoje komedijoje buvo tikrai smagu ir taip pat drąsu.“ – teigia Jennifer Lopez, kuri bendrai prodiusavo filmą ir mėgavosi „šiek tiek atskleisdama, ką reiškia gyventi viešumoje“.

Filme „Atsitiktinis jaunikis“ Jennifer Lopez taip pat atlieka garso takelį, kuriame skamba originalios jos ir dainininko Maluma dainos. „Dainos taip pat pasakoja istoriją.“ – mano Jennifer Lopez.

Romantiška komedija „Atsitiktinis jaunikis“ Lietuvos kinuose nuo vasario 11 d.

Grįžti