kinonamai.lt

„Išvarymo“ kūrėjai naujoje siaubo juostoje „Verkiančios moters prakeiksmas“ atgaivino tragišką legendą

„Išvarymo“ kūrėjai naujoje siaubo juostoje „Verkiančios moters prakeiksmas“ atgaivino tragišką legendą

Filmų „Išvarymas“, „Anabelė“ ir „Vienuolė“ kūrėjas Jamesas Wanas jau balandžio 19 dieną didžiuosiuose ekranuose pristato dar vieną šiurpią istoriją „Verkiančios moters prakeiksmas“. Šįkart tai pasakojimas apie tarp dangaus ir pragaro besiblaškančią šmėklą „La Llorona“ – Verkiančią Moterį. Filmas pastatytas remiantis senovine Meksikos legenda, pasak kurios, įniršio apimta motina nuskandino savo vaikus, o atsipeikėjusi ir supratusi, ką padarė, pati puolė iš paskos į upę.

„Šią baisią legendą žino visi, kurie bent kartą su draugais rengė bendras nakvynes ar buvo turistauti. Ten visuomet varžomasi, kas papasakos kuo šiurpesnę istoriją. O „La Lloronos“ prakeiksmas išties gąsdina – kas nesibaimintų, kad naktį į namus atslinkusi šmėkla kėsintųsi pavogti vaikus. Yra daugybė šios legendos varinatų, tačiau visi baisūs ir turi kai ką bendro – ore tvyrančią tragedijos nuojautą. Būtent todėl tai labai tinkama medžiaga siaubo filmui“, – sako režisierius Michaelis Chavesas.

Jo teigimu, pastaruoju metu yra kuriama pakankamai daug siaubo juostų su vaikais, tačiau ši neabejotinai įspūdingiausia.

„Niekas nepaprieštaraus, kad tai, kas susiję su vaikais, žiūrovus paliečia labai asmeniškai. Pats turiu dvi atžalas ir negaliu nesusitapatinti su šia istorija“, – pasakoja režisierius, sukūręs ir „Išvarymas 3“.

Šiuo metu kūrybinė komanda keliauja po pasaulį pristatinėdami premjerą, tačiau aktorei Marisol Ramirez prodiuseriai uždraudė vykti į renginius ir tam yra priežastis.

„Kompanija „New Line“ turi tokią nuostatą – per premjeras aktorius, kurie atlieka monstrų vaidmenis, jie slepia nuo visuomenės ir žiniasklaidos, taip sukeldami dar didesnę intrigą ir susidomėjimą filmu. Aš tam visiškai pritariu. Tačiau noriu pasakyti, kad Marisol už vaidmenį nusipelnė didžiulių pagyrų. Norėjome filme naudoti kuo mažiau specialiųjų efektų, kad viskas būtų kaip įmanoma tikroviškiau, todėl aktorei teko daugybė iššūkių – nuo specialaus grimo iki nepavydėtinos būsenos vaidinant tikrą monstrę“, – atviravo režisierius.

„Verkiančios moters prakeiksmas“ pasakos apie tai, kaip socialinei darbuotojai Anai paskiriama nauja byla – įtariamas vienos moters smurtas prieš savo vaikus. Bandant išsiaiškinti incidento aplinkybes, Ana ir jos pačios mažamečiai vaikai įtraukiami į šiurpinančią realybę, kurios centre vis iškyla paslaptingos Verkiančios Moters vardas. Netrukus paaiškėja, kad vienintelė Anos viltis yra keistas, magija užsiiminėjantis kunigas. Ar jo pastangų pakaks apsisaugoti nuo Verkiančios Moters prakeiksmo?

Visi atsakymai ir išties šiurpi istorija – siaubo filme „Verkiančios moters prakeiksmas“, kurį Lietuvos kino teatruose pamatysime jau nuo balandžio 19 dienos.

Grįžti