kinonamai.lt

Išleistas antrasis filmo „Anabelė 3″ anonsas: tęsiama „Išvarymo” istorija

Išleistas antrasis filmo „Anabelė 3″ anonsas: tęsiama „Išvarymo” istorija

Naujajame filmo „Anabelė 3“ (angl. „Annabelle Comes Home“) anonse, atsižvelgiant į originalų anglišką pavadinimą, Anabelė tikrai grįžta namo. Šis filmas stipriai susijęs ir su kitu legendiniu siaubo filmu – „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“), kuris pats turi net du originalius tęsinius bei porą gretimų istorijų filme „Vienuolė“ (angl. „The Nun“) ir „Verkiančios moters prakeiksmas“ (angl. „The Curse of Llorona“). Negalime teigti, kad filmas „Anabelė 3“ bus pats šiurpiausias iš visos šių susijusių filmų krūvos, bet juostos režisierius pažadėjo, kad naujame filme išvysime šiek tiek daugiau humoro, kurio galima pamatyti naujausiame anonse.

Artėjantis naujasis filmas yra trečioji kino gamybos kompanijos „New Line Cinema“ filmų ciklo „Anabelė“ dalis, kur „vaidina“ liūdnai pagarsėjusi apsėstoji lėlė iš „Išvarymo“ – Anabelė. Gary‘is Daubermanas, kuris rašė scenarijus „Anabelės“, „Tas“ (angl. „IT“), ir „Vienuolė“ filmams, pirmą sykį debiutuos kaip režisierius su trečiąja dalimi, kurią prodiusuos filmo „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) prodiuseris Peteris Safranas, kuris, taip pat, prisidėjo prie „Išvarymo“ filmų prodiusavimo bei režisierius ir Jamesas Wanas.

Ryžtingai nusiteikę užbaigti kovą su chaosą ir siaubą keliančia lėle Anabele, mums jau pažįstami veikėjai Edas ir Loreina Warrenai parsiveža lėlę namo ir užrakina ją stiklinėje dėžėje, savo namų artefaktų kambaryje. Šią procedūrą seka ir kunigo palaiminimas, kuris, esą, turėtų sustabdyti lėlėje egzistuojantį blogį. Tačiau išaušta kupina siaubo naktis, kai Anabelė pažadina kambaryje esančias piktąsias dvasias, kurios visi turi naują taikinį – dešimties metų Warrenų dukrą Judy ir jos drauges. Filme Judy įkūnys aktorė Mckenna Grace, jos auklę vaidina aktorė Madison Iseman, problemas keliančią draugę Danielą įkūnys aktorė Katie Sarife. Mums jau pažįstamą siaubo filmų porelę Edą ir Loreiną įkūnys aktoriai Patrickas Wilsonas ir Vera Farmiga.

Filmo „Anabelė 3“ režisierius filmą kūrė pagal jo ir J. Wano parašytą scenarijų. Richardas Breneris, Dave‘as Neustadteris, Victoria Palmeri, Michaelas Clearas, Michelle Morrissey ir Judsonas Scottas dirba kaip vykdomieji prodiuseriai. Filmas kino teatrus Lietuvoje pasieks liepos 12 d.

Grįžti