kinonamai.lt

Į kino teatrus atkeliaujantis siaubo trileris „Hanos Greis egzorcizmas“ kelia klausimą: o gal mirtis yra tik pradžia?

Į kino teatrus atkeliaujantis siaubo trileris „Hanos Greis egzorcizmas“ kelia klausimą: o gal mirtis yra tik pradžia?

Kitą savaitgalį, gruodžio 7 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodys siaubo trileris “Hanos Greis egzorcizmas”, po kurio žiūrovai iš salės išeis su daugiau klausimų nei atsakymų. Teigiama, jog juosta privers susimąstyti – gal tikrai mirtis tikrai nėra pabaiga, o atvirkščiai – su ja viskas tik prasideda?

Juosta pasakos apie jauną policininkę Megan (aktorė Shay Mitchell), kuri, nesusitvarkiusi su psichologinėmis problemomis, netenka darbo. Padedama gydytojų, klinikoje ji atsikrato priklausomybės vaistams ir, sužinojusi apie toje pat ligoninėje atsiradusią darbo vietą, pasisiūlo dirbti morgo naktinėje pamainoje.

Netrukus į morgą atvežamas jaunos merginos Hanos Greis (akt. Kirby Johnson) kūnas. Megan išklauso istoriją apie tai, kad Haną buvo apsėdęs demonas, mylintys tėvai iškvietė kunigą, kad šis atliktų egzorcizmą, tačiau jo metu mergina mirė. Kūną atvežęs policininkas dar priduria girdėjęs, kad jei egzorcimas nebūna užbaigtas, blogis visuomet susiranda naują kūną. Jau artimiausią naktį Megan su siaubu suvokia, kad policininkas buvo teisus. Šaltuose ligoninės rūsiuose ima dėtis keisti ir šiurpūs dalykai – demonas ieško naujos aukos.

Jaunutė aktorė K. Johnson režisieriui į akį krito dar per atrankas. Nedaugelis sugebėjo įsijausti į numirelės vaidmenį ir suvaidinti epizodą taip įtikinamai, kad kūrybinei komandai per kūną bėgiojo šiurpuliukai.

“Visą gyvenimą buvau siaubo istorijų gerbėja. Skaičiau daugybę šio žanro knygų, o filmų premjerų laukdavau labiau nei savo gimtadienio. Todėl žinojau, kad jei panaudosiu savo patirtį, tikrai būsiu tinkamiausia šiam vaidmeniui. Aš nežinau, ką reiškia baimė, tačiau žinau, kaip išgąsdinti kitus – toks yra mano talentas.  Sužinojusi, kad mane atrinko, darkart peržiūrėjau pačius baisiausius matytus filmus, o sujungus jėgas su grimo specialistais, buvau 100  procentų pasiruošusi didžiausiam gyvenimo išbandymui”, - pasakoja Haną Greis įkūnyjusi K. Johnson.

Pasak režisieriaus, jos daili išvaizda ir talentas tobulai tinka filmui, netrukus, jau nuo gruodžio 7 dienos tai galės įvertinti ir siaubo žanro mėgėjai siaubo trileryje “Hanos Greis egzorcizmas”.

Grįžti