kinonamai.lt

Į kino ekranus keliasi dar vienas garsus komiksų veikėjas – Vino Dieselio įkūnyjamas nemirtingasis „Bloodshot“

Į kino ekranus keliasi dar vienas garsus komiksų veikėjas – Vino Dieselio įkūnyjamas nemirtingasis „Bloodshot“

Kovo 13 dieną viso pasaulio kino teatruose įvyks dar viena didžiulė šventė komiksų žanro mėgėjams. Iš milijonų egzempliorių spausdintų komiksų knygų į didžiuosius ekranus pirmąkart keliasi veiksmo filmų žvaigždės Vino Dieselio įkūnyjamas Rėjus Garisonas, kurio nuotykius bei nuožmią kovą išvysime trileryje „Bloodshot“.  Kas yra naujasis V. Dieselio personažas? Žmogus? Kyborgas? Superkarys? Į šiuos klausimus atsakymas laukia jau netrukus, o ekranizacijos nusprendė imtis „Greitų ir įsiutusių“ prodiuseriai, kas jau savaime yra kokybiško laisvalaikio kine  ženklas.

Užsienio kino apžvalgininkai teigia, jog šis komiksais paremtas filmas kažkiek primins tokius kino hitus kaip „Deadpool“, „Loganą“ ar „Ašmenis“. Ir nors anksčiau skelbta, jog juosta bus skirta tik suaugusiems, vis tik ji gavo N-13 cenzą. 

„Jei būtume kūrę filmą tik suaugusiems, būtume praradę didžiulę dalį potencialių žiūrovų, juk tai – komiksų ekranizacija. Beje, neapsigaukite, „Bloodshot“ skirtas ne tik šio žanro mėgėjams, daug personažų buvo sukurta būtent šiai juostai ir joje pasakojamai istorijai. Tad net ir nežinantiems Rėjaus Garisono, tai bus puikus nuotykis kine“, – sakė režisierius Dave’as Wilsonas.

Kovo 13-ąją pasirodantis filmas „Bloodshot“ pasakos apie Rėjų Garisoną (jį ir vaidina aktorius V. Dieselis), kuris kažkada gyveno visiškai kitokį gyvenimą – tol, kol nenumirė. Dabar, atsipeikėjęs ant operacinio stalo, jis nieko neprisimena. Į palatą užsukęs gydytojas (akt. Guy‘us Pearce‘as) maloniai atsako į Rėjui iškilusius klausimus.

Paaiškėja, kad ankstesniame gyvenime Rėjus buvo jūrų pėstininkas, žuvęs mūšyje. O dabar jis – pirmasis pasaulyje žmogus, prikeltas iš numirusiųjų. Jo organizme „apgyvendinti“ mikroskopiniai nanorobotai vyrą pavertė superžmogumi: patį save pagydančiu ir praktiškai nesunaikinamu biotechnologijų stebuklu. 

Besipratindamas prie naujų savo galimybių ir besitreniruodamas būsimoms užduotims, Rėjus pamažu ima prisiminti ankstesnio savo gyvenimo detales. Vieną dieną vyras netikėtai suvokia, kad turėjo žmoną. Netrukus atmintin grįžta ir tai, kad jo mylima moteris buvo žiauriai nužudyta. Dar vėliau Rėjui prieš akis iškyla ir žudiko veidas. Sukrėstas netikėtai užplūdusių prisiminimų, vyras prisiekia atkeršyti žudikams ir išsiruošia į kruviną misiją. 

Tačiau į Rėjų sukišusi milijardus, technologijų kompanija nesiruošia taip lengvai jo paleisti ar, juo labiau, leisti imtis nekontroliuojamų žudynių. Vyras tampa ne tik medžiotoju, bet ir medžiojamuoju. Pamažu paaiškėja, kad prisiminimai gali būti apgaulingi, o kerštas – tiesiog kažkieno kito tikslingai užprogramuoti veiksmai.

Kvapą gniaužiantis, veiksmo kupinas trileris „Bloodshot“ Lietuvoje pradedamas rodyti kovo 13 dieną.

Grįžti