kinonamai.lt

Galingas aktorių kolektyvas Guillermo del Toro filme „Košmarų skersgatvis“

Galingas aktorių kolektyvas Guillermo del Toro filme „Košmarų skersgatvis“

Naujame dramatiškame trileryje „Košmarų skersgatvis“ (angl. „Nightmare Alley“) režisierius, rašytojas ir prodiuseris Guillermo del Toro subūrė aukščiausios klasės aktorius, į kurių sąrašą įeina tokia vardai, kaip Bradley Cooper, Toni Collette, Willem Dafoe, Rooney Mara bei Cate Blanchett. „Kai vykdai atranką, tu buri orkestrą. Filmai yra simfonija, o kiekvienas aktorius yra tikslus instrumentas. Kiekvienas iš jų įneša dinamikos, todėl tai buvo tikrai nemažas dabar.“ – teigia dukart „Oskaro“ laureatu už ankstesnį savo filmą, romantinę dramą „Vandens forma“ (angl. „The Shape of Water“), tapęs režisierius Guillermo del Toro.

„Tai kaip 1927-ųjų Jankiai [komanda pergalingai baigė sezoną, pasiekdama naują pergalių rekordą], žinai?“ – sako Ron Perlman, savo kolegas aktorius įvardindamas „herojais“.

„Tiek daug neįtikėtinų aktorių.. tiek daug energijos, o kai turi tiek energijos, gali įvykti magija.“ – papildo mintį aktorius R. Perlman.

Naujasis filmas „Košmarų skersgatvis“ pasakoja apie charizmatišką, tačiau žemai puolusį sukčių Stantoną Carlisle (akt. Bradley Cooper), kuris vieną dieną pasirodo ir prisijungia prie klajojančio cirko, netrukus suprasdamas, kad tai gali pakeisti jo pasaulį.

„Raktas į šio filmo sėkmę yra Bradley [Cooper]. Neįsivaizduoju filmo be jo kaip partnerio nusikaltime ir turiu omenyje partnerį, ne tik kaip aktorių, režisierių. Mes dirbome su vaikinu, kuris suprato visą filmą, tai buvo visąlaik jo galvoje.“ – sako režisierius Guillermo del Toro.

„Šiame filme man, kaip aktoriui, nutiko daug pirmųjų dalykų.. kurių ankščiau bijojau. Nemanau, kad kada nors buvau toks pažeidžiamas.“ – prisipažįsta aktorius Bradley Cooper.

B. Cooper vaidina kartu su trimis aukščiausios klasės kino žvaigždėmis – C. Blanchett, T. Collete ir R. Mara. Režisieriaus del Toro teigimu, šios trys moterų figūros apšviečią „tamsą“, kurioje slypi pagrindinis istorijos personažas Stantonas Carlisle.

„Kiekvienas iš mūsų nuolat narstėme kiekvieną sceną, kurioje dalyvavome.. ir tu nežinai, kas pavyks ar ne, bet viskas priklauso nuo pastangų. Šis filmas parodo mūsų meilę kinui, taškas.“ – sako aktorius Bradley Cooper.

Filmui „Košmarų skersgatvis“ prognozuojamos „Oskaro“ apdovanojimų nominacijos. Atsiranda net tokių kino kritikų, kurie mano, kad „Košmarų skersgatvio“ nominacijų skaičius bus dviženklis.

Paskutinis Guillermo del Toro filmas „Vandens forma“ pelnė net 13-a „Oskaro“ nominacijų, laimėjo keturias, įskaitant geriausio filmo ir geriausio Meksikos vizionieriaus režisieriaus apdovanojimus. Tad „Košmarų skersgatvis“ pretenduoja tapti dar vienu meno kūriniu šio talentingo režisieriaus filmotekoje, pasirodysiančiu Lietuvos kinuose nuo sausio 21 d.

Grįžti