kinonamai.lt

Filmo „Džonas Vikas 3“ kūrėjų iššūkiai tapo galvos skausmu ne tik K. Reevesui, bet ir čia vaidinantiems šunims

Filmo „Džonas Vikas 3“ kūrėjų iššūkiai tapo galvos skausmu ne tik K. Reevesui, bet ir čia vaidinantiems šunims

Jau kitą savaitę, gegužės 17 dieną, Lietuvos kino teatruose pasirodys veiksmo filmų gerbėjų itin pamėgtos juostos „Džonas Vikas“ trečioji dalis. Kūrėjai juokauja, jog scenarijuje atsirado tiek veiksmo, kad dublerių prireikė ne tik pagrindiniams aktoriams Keanu Reevesui bei Halle Berry, bet net ir ten vaidinusiems šunims.

„Halle su šunimis praleido kelis mėnesius, o man dresuotojai pasakė tik vieną taisyklę – tik nežiūrėk jiems į akis. Šunys filmavimams specialiai buvo ruošiami net aštuonis mėnesius, tad žinojau, kad jie paklusnūs ir tikrai man rankos nenutrauks. Tačiau negaliu pasakyti, kad nebuvo jaudulio, ypač, kai mums vieniems reikėjo likti filmavimo aikštelėje“, – filmavimo užkulisius prisimena K. Reevesas.

Berry pasakoja, jog nors ekranuose pamatysime du šunis, iš tikro jų buvo net penki.

„Šiais laikais ne tik aktoriai, bet ir šunys turi savo dublerius. Aš pati auginu du šios veislės šunis, tačiau man buvo tikras iššūkis leisti laiką su svetimais keturkojais. Jie šaunūs ir protingi – vieni buvo išmokyti šokinėti per automobilius, kiti – kandžioti klynus vyrams“, – juokiasi 52-jų aktorė.

Tačiau susidraugauti su drauge vaidinančiais šunimis buvo tik vienas iš iššūkių aktoriams. Jiems taip pat teko laikytis labai griežtų dietų bei kasdien sportuoti.

Antroje serijos dalyje, atkeršijęs jį apgavusiam Italijos mafijos bosui Santinui, Džonas Vikas (aktorius K. Reevesas) patenka į nepavydėtiną padėtį. Nužudęs Santiną viešbutyje „Continental“, teikiančiame nusikaltėliams absoliutų prieglobstį, Džonas pažeidžia vieną svarbiausių samdomų žudikų bendrijos įsakų. Viešbučio valdytojas Vinstonas (akt. Ianas McShaneas) neturi kitos išeities, kaip paskelbti atlygį už paties Džono Viko galvą.

14 milijonų dolerių – riebus kąsnelis net ir geriausiai besiverčiantiems nusikaltėliams, tad prabėgus valandai, kurią jam davė Vinstonas, Džoną ims medžioti daugybė aukščiausio kalibro samdomų žudikų. Džonui Vikui reikia kuo greičiau išsinešdinti iš Niujorko. Kartu su vienintele jam likusia sąjungininke – žudike Sofija (akt. H. Berry) – Džonas leidžiasi į kruviniausią savo gyvenimo kelionę. Ją jau nuo gegužės 17 dienos ir pamatysime įtempto veiksmo filme „Džonas Vikas 3“

Grįžti