kinonamai.lt

Festivalio KINO PAVASARIS atidarymas KINO NAMUOSE

Festivalio KINO PAVASARIS atidarymas KINO NAMUOSE

Šių metų kovo 16 dieną festivalis KINO PAVASARIS buvo atidarytas KINO NAMUOSE Utenoje ir Anykščiuose. Susirinkę svečiai turėjo galimybę pabendrauti, išgirsti festivalio programos pristatymus bei išvysti atidarymo filmą, psichologinę dramą SŪNAUS GLOBA. Juostos režisierius – naujos kartos Prancūzijos kino žvaigždė Xaviero Legrand Venecijos kino festivalyje apdovanotas kaip geriausias režisierius ir metų debiutantas.

Utenoje atidarymo šventėje viešėjo festivalio vyr. kino programos sudarytojas Edvinas Pukšta ir trumpai pristatė visą festivalio Utenoje programą. Taip pat svečiuose sulaukėme ir Utenos rajono savivaldybės mero patarėjo Gintauto Petravičiaus, kuris neslėpė džiaugsmo dėl svarbiausio kino festivalio, kuris vyksta ir Utenos mieste. Po seanso vyko pokalbis-diskusija su Prezindentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo akcijos „Už saugią Lietuvą“ šeimos teisės eksperte Odeta Intė bei Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro direktore Diana Deveikienė.

Anykščiuose vykusiame atidaryme apsilankė festivalio KINO PAVASARIS atstovas Rimantas Oičenka, kuris žiūrovams pristatė visą festivalio Anykščiuose programą. Sveikinimo žodį renginio svečiams tarė Anykščių rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė kultūrai ir turizmui Audronė Pajarskienė, kuri festivalio organizatoriams dėkojo už jų nešamą šviesą. Po filmo seanso Anykščiuose taip pat vyko pokalbis-diskusija su Prezindentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo akcijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriumi kunigu Kęstučiu Dvarecku bei Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centro direktore Elvyra Lasskaja.

Nuotraukų autoriai: Lina Praudzinskaitė, Severina Vaičiūnaitė ir Kristupas Matulionis

Grįžti