kinonamai.lt

C. Boseman vos nepraleido šanso tapti Juodąja pantera

C. Boseman vos nepraleido šanso tapti Juodąja pantera

Kai Chadwick Boseman gavo skambutį iš savo agento suvaidinti kino studijos „Marvel“ personažą, aktorius ilgai dvejojo ir nesiryžo iškart priimti pasiūlymo. Vis dėlto, broliai Anthony ir Joe Russo – dvejų „Kapitonas Amerika“ (orig. „Captain America“) ir būsimo „Keršytojai. Begalybės karas“ (orig. „Avengers: Infinity War“) filmų režisieriai – kartu su kino studijos „Marvel“ prezidentu Kevin Feige įtikino C. Boseman tapti naujausia „Marvel“ visatos žvaigžde – Juodąja pantera.

41-erių metų JAV aktoriaus C. Boseman teigimu, aktorių atranka buvo tokia slapta, kad pasiūlymo metu nebuvo net paminėtas tikslus filmo pavadinimas. Iki šiol aktorius niekada nepriėmė jokio vaidmens nežinodamas scenarijaus arba bent kas yra filmo režisierius, tačiau yra dėkingas už tai, kad surizikavo. Viskas kas buvo žinoma aktoriui priimant savo sprendimą tapti Juodąja pantera, tai kad šis personažas turės svarbų kultūrinį poveikį visuomenei, o filmas – neįprastas, visai kitoks, nei prieš tai buvę „Marvel“ filmai.

Pirmąkart aktorius C. Boseman Juodosios panteros – išgalvotos Afrikos tautos „Wakandos“ karaliaus T'Challa – personažą suvaidino 2016 m. filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (orig. „Captain America: Civil War“), tačiau jau netrukus kartu su aktoriais Lupita Nyong'o bei Michael B. Jordan dar kartą pasirodys didžiuosiuose kino ekranuose, režisieriaus Ryan Coogler atskirame filme „Juodoji pantera“ (orig. „Black Panther“).

Kino juostos „Juodoji pantera“ veiksmas vyksta iškart po filmo „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ įvykių, kuomet po savo tėvo mirties jaunasis T‘Challa grįžta į gimtąją „Wakandą“ perimti sostą bei tapti naujuoju karaliumi. Tačiau pasirodžius galingam senam priešui ir norint atverti savo šalį pasauliui, jam teks kovoti ir kaip naujajam karaliui, ir kaip Juodajai panterai.

Kadangi kino juostos „Juodoji pantera“ pagrindiniuose vaidmenyse dominuoja Afrikos ir Afrikos amerikiečių aktoriai, šis filmas žada tapti esminiu kultūriniu įvykiu ne tik „Marvel“ kino visatai, bet ir visai kino industrijai. Naujausia „Marvel“ komiksų dalis „Juodoji pantera“, kinuose nuo vasario 16 d.

Grįžti