kinonamai.lt

Aktorius Colinas Farrellas kyla į naujas aukštumas „Disney“ filme „Dambis“

Aktorius Colinas Farrellas kyla į naujas aukštumas „Disney“ filme „Dambis“

Prieš gaudamas cirko žvaigždės Holto Farrier vaidmenį artėjančiame kino studijos „Disney“ fantastikos nuotykių filme „Dambis“, aktorius Colinas Farrellas turėjo vieną tikslą, kurį norėjo išbraukti savo svajonių sąraše: dirbti su režisieriumi Timu Burtonu.

„Aš esu Timo gerbėjas daugiau negu pastaruosius 20 metų. Nepamenu, kada pažiūrėjau „Didysis Mažylio nuotykis“ (režisieriaus T. Burtono debiutinį 1985-ųjų filmą) – galbūt buvau 12 ar 13 metų – ir nuo tada sekė „Vabalų sultys“, „Edvardas Žirkliarankis“, „Edas Vudas“ ir taip toliau. Esu gerbėjas jau visą amžinybę“, – teigia aktorius.

Vis dar jaunai atrodantis 42-iejų metų C. Farrellas išgarsėjo pačioje kino karjeros pradžioje suvaidinęs keletą aukšto rango vaidmenis, įskaitant filmuose „Taikinys telefono tinkle“, „Įspėjantis pranešimas“ bei didžiulio dėmesio sulaukusiame „Majamio policija“ perdirbinyje.

Vėliau aktoriaus karjeroje sekė ne tokie sėkmingi kino projektai, kaip režisieriaus Olivero Stone‘o veiksmo drama „Aleksandras“, o asmeniniame gyvenime C. Farrellas kovojo su narkotikais ir alkoholiu. Vis dėlto Airijoje gimęs aktorius sugebėjo atrasti save iš naujo kaip savarankišką aktorių pasirodantį nepriklausomame kine, pavyzdžiui, puikiai kritikų įvertintoje bei „Auksinį gaublį“ pelniusioje kino juostoje „Reikalai Briugėje“ ar „Oskaru“ apdovanotoje romantinėje dramoje „Pašėlusi širdis“.

Colinas Farrellas taip pat tapo mėgstamiausiu išskirtinio režisieriaus Yorgoso Lanthimoso aktoriumi ir suvaidino tokiuose kino projektuose kaip „Lobsteris“ bei „Šventojo elnio nužudymas“.

„Ką aš galiu pasakyti – man tiesiog smagu daryti skirtingus dalykus“, – sako aktorius, paaiškindamas savo zigzaginę karjerą.

Tačiau kino juostoje „Dambis“, kurią įkvėpė 1941-ųjų „Disney“ animacinė klasika, aktorius C. Farrellas atsiduria retame jo karjerai filme skirtame visai šeimai ir vaidina dviejų vaikų (akt. Nico Parker ir Finley Hobbins) tėvą, kurie susidraugauja su vienu ypatingu skraidančiu drambliuku.

„Man patinka keisto, mažo, skraidančio drambliuko idėja“, – sako režisierius T. Burtonas.

„Iš esmės, tai simbolis. Jei žmonės jus mato kaip keistus ar kitokius, jūs turite tai paversti savo pranašumu. Išgirdus „skraidantis drambliukas“ pagalvoju apie kūrybiškumo ir vaizduotės laisvę. Šios temos yra labai paprastos, bet man labai svarbios“, – teigia filmo režisierius. Aktorius C. Farrellas priduria, jog tai istorija ir apie šeimą, kuriai sunkiai sekasi suprasti ir rūpintis vieni kitais bei susivienyti, ne tik fiziškai, bet ir emociškai.

Be C. Farrello, nuotykių filme „Dambis“ taip pat vaidina Timo Burtono „absolventai“ Michaelas Keatonas, Danny DeVito bei Eva Green, o jauniesiems – Nico‘ui Parkeriui ir Finley Hobbinsui – tai yra debiutas didžiajame kino ekrane.

Jei Colinas Farrellas vis dar sklando aukštybėse nuo patirties dirbant su T. Burtonu, jam tuoj teks pabusti, nes fantastinis nuotykių filmas visai šeimai „Dambis“ mūsų ekrane pasirodo jau balandžio 5 dieną.

Filmo anonsas:

Grįžti