kinonamai.lt

Aktorė Emily Blunt atrado Merės Popins magiją

Aktorė Emily Blunt atrado Merės Popins magiją

35-erių metų aktorė-dainininkė Emily Blunt savo naujausiame filme atskleidė ne tik visų mylimiausios auklės Merės Popins stebuklingą žavesį, bet ir įrodė, jog yra puiki dainininkė. Iš tiesų, jos vyras-aktorius John Krasinski tik neseniai atrado, kad jo mylimoji žmona gali dainuoti.

„Aš visada jaučiuosi gana nepatogiai dainuodama prieš žmones ir tai buvo labai asmeniška. Aš tiesiog teikiu pirmenybę dainuoti viena automobilyje ar duše, arba viena namuose. Tai niekada nebuvo viešas dalykas. Aš niekad nebuvau tas asmuo, kuris nori dainuoti priešais žmones. Net ir Karaoke vakarėlyje man reikia daug tekilos. Tai jis labai nustebo pamatęs mane dainuojančią.“ – teigia aktorė E. Blunt.

Atskirame interviu J. Krasinski atskleidė, kad jis apsiverkė ir buvo labai sujaudintas, kai pirmą kartą pamatė Emily dainuojančią. Susituokę nuo 2010 metų, žavingoji aktorių pora augina dvi dukteris – ketverių Hazel ir dvejų metų Violet.

Pristatydama garsiąją auklę režisieriaus Rob Marshall muzikinėje pasakoje „Merė Popins grįžta“ (orig. „Mary Poppins Returns“), Emily Blunt paaiškino, kodėl filmas buvo stebuklingas prieš 50 metų ir vis dar šiandien.

„Tai yra tam tikras pabėgimas ir spektaklis, ir vilties džiaugsmas, kurį šis filmas atneša. Žinoma, filmai miuziklai yra laikomi labai nostalgiškais. Bet vis dėlto prisimenu, kai Rob Marshall sukūrė „Čikagą“, žmonės manė, kad tai nesuveiks. Tada jis tapo geriausiu filmu ar panašiai, ir reikia suprasti, kad žmonės nori pabėgti į kažką, kitokį, fantastišką ir jaudinantį pasaulį. Dainos, kurias žinote ir tas nostalgijos jausmas yra itin svarbu.“ – aiškina aktorė.

Vis dėlto aktorė Emily Blunt mano, kad jos Merės Popins vaidmuo skiriasi nuo originalaus aktorės Julie Andrews 1964 metų miuziklo-pasakos „Merė Popins“ personažo.

„Aš tikrai atradau tai knygose, ji labai skyrėsi nuo to, ką prisimenu. Julie yra labai graži originaliame filme, tad jos natūralus žavesys tiesiog spindi. Tačiau knygose Merė Popins yra visiškai keista, nesuprantama, ekscentriška, labai grubi asmenybė, nors ir labai stilinga. Taigi, kaip reikia suvaidinti personažą, kuris visiškai valdo aplinką, bet apsimeta, jog yra visiškai priešingai?“ – atvirauja aktorė.

„Merė yra stebuklinga, bet tuo pačiu ir praktiška. Ji niekada neatskleidžia savo vidinių jausmų. Buvo siaubingai malonu kurti šį vaidmenį, perteikti šį dvilypumą. Rob Marshall ir aš bendradarbiavome ties šiais žmogiškumo plyšiais, kuriuos atradome šioje super-būtybėje. Tai buvo tikrai įdomu, atrasti tuos momentus. Aš taip pat pasakiau režisieriui, kad noriu, jog ji būtų tokia griežta, tokia griežta, kad galėtų vienu spragtelėjimu suvaldyti visus aplink. Bet vis dėlto Merę galima palaikyti net adrenalino narkomane, nes ji negali sulaukti kada prasidės naujas nuotykis. Taigi tiesiog buvo nuostabu ir smagu suvaidinti Merę Popins.“ – teigia aktorė E. Blunt.

Miuziklas-pasaka „Merė Popins grįžta“ kinuose nuo gruodžio 28 d.

Grįžti