kinonamai.lt

7-ios priežastys kodėl „Spragtukas ir keturios karalystės“ yra magiškas filmas, kurio visi laukiame

7-ios priežastys kodėl „Spragtukas ir keturios karalystės“ yra magiškas filmas, kurio visi laukiame

Nėra nieko panašaus į kino studijos „Disney“ sukuriamą magiją. Nuo fantastinių pasaulių, iki įkvepiančių personažų ir gražių kostiumų, „Disney“ filmai turi kažką ypatingo – todėl ir fantastinis nuotykių filmas visai šeimai „Spragtukas ir keturios karalystės“ (orig. „The Nutcracker and the Four Realms“) nėra jokia išimtis. Nesvarbu, ar kiekvieną žiemą pažiūrite šios visame pasaulyje garsios pasakos baleto versiją, ar tik nenuosekliai atsimenate siužetą, naujasis filmas privers apsilankyti artimiausiame kino centre.

Štai 7-ios priežastys kodėl „Spragtukas ir keturios karalystės“ yra magiškas filmas, kurio visi laukiame:

Žvaigždėmis išpuoštas aktorių parinkimas

Kino juostos „Spragtukas ir keturios karalystės“ aktorių sąrašas primena Holivudo žvaigždžių topą: pagrindinį Klaros vaidmenį atlieka jaunoji aktorė Mackenzie Foy, Morgan Freeman vaidina Klaros krikštatėvį, Keira Knightley pasirodo kaip cukraus slyvų fėja ir galiausiai, Helen Mirren įkūnija siaubingosios Imbiero Motinėlės personažą.

Nuostabus peizažas

Dekoracijos priverčia atvipti žandikaulį. Švelniai baltos spalvos Snaigių Žemė beveik leidžia pajausti stingdantį šaltį, o paslaptingosios keturios karalystės atrodo kaip kažkas iš magijos pasaulio.

Akinantys kostiumai

Kostiumų dizainerė Jenny Beavan šiai kino juostai sukūrė stulbinančius kostiumus. Aktorės K. Knightley fėjos personažui paruošta suknelė kone dvigubai didesnė už pačią aktorę, tuo tarpu Eugenio Derbez, vaidinantis Gėlių krašto valdovą, pasirodo gėlių rašto kostiumu su trimačiais lapais. Galiausiai, Klaros (akt. M. Foy) karinė apranga sukelia žavesį.

Originalaus baleto elementai

Nors 1844 m. prancūzų rašytojas Aleksandras Diuma pirmą kartą parašė „Spragtuką“ kaip trumpą pasakojimą, dauguma žmonių su šia pasaka susipažino pažiūrėję Piotro Čaikovskio baleto versiją. Naujasis filmas nukreipia istorijos scenarijų kitokia kryptimi, tačiau nepamiršta originalo šaknų. Kaip pagarba tradicinei versijai, klasikinio baleto šokėja Misty Copeland sušoka įspūdingą baleto solo.

Galinga istorija

Užuot tiesiog keliaudama pirmyn, šioje klasikinės pasakos versijoje Klara tikrai kontroliuoja savo likimą. Jos drąsa, smalsumas ir gerumas tikrai įkvepia.

Tamsūs ir netikėti posūkiai

Žinoma, baleto versija turėjo Žiurkių karalių, tačiau daugiau nieko baisaus. Kino juosta „Spragtukas ir keturios karalystės“ yra šiek tiek tamsesnis pasakojimas, ypač kai Klara atsiduria Ketvirtojoje karalystėje ir susiduria su Imbiero Motinėle.

Žiemos atostogų magija

Spalvingi varvekliai, gaivieji saldumynai, gražiai dekoruoti medžiai, rogių varpeliai ir didingos pilys – šiame filme yra visko, ko ieškote žiemos atostogų sezono filmuose ir dar daugiau. Kadangi kino juostos „Spragtukas ir keturios karalystės“ premjera numatyta žiemos atostogų sezono pradžioje, tai puikus būdas pradėti labiausiai šventinį metų laikotarpį.

Fantastinis nuotykių filmas visai šeimai „Spragtukas ir keturios karalystės“ Lietuvos kinuose jau nuo lapkričio 2 d.

Grįžti