kinonamai.lt

25-ųjų žaidimo „Absoliutus blogis” metinių proga – nauja, dar tamsesnė filmo dalis: tai, ką išvysite bus labai nevaikiška

25-ųjų žaidimo „Absoliutus blogis” metinių proga – nauja, dar tamsesnė filmo dalis: tai, ką išvysite bus labai nevaikiška

1996-aisiais Japonijoje „PlayStation“ konsolei sukurto kompiuterinio žaidimo „Absoliutus blogis“ autoriai Shinji Mikami bei Tokuro Fujiwara net nesvajojo apie tai, kokio dydžio franšize virs jų darbas. Per 25 metus video žaidimas bei jo herojai tapo pilnametražiais filmais, TV serialais, animacinėmis serijomis ir kt. Žaidimo jubiliejaus proga į kino teatrus jau ši penktadienį, gruodžio 3  dieną, atkeliauja naujas siaubo trileris „Absoliutus blogis: nauja formulė“, kuris, anot kūrėjų, bus gerokai tamsesnis, nei visi pirmtakai.

„Kurdami šią juostą, labiausiai ir rėmėmės originalu – kompiuteriniu žaidimu. Buvo itin svarbu grįžti prie „Absoliutaus blogio“ ištakų, o būtent žaidimas išgarsėjo savo tamsiais užkulisiais, siaubą keliančia istorija bei spalvingais herojais. Tad tai, ką pamatysite kino teatruose bus tikrai nevaikiška“, - intriguoja režisierius Johannesas Robertsas, filmo pabaigoje palikęs žiūrovams dar  ir ypatingą sceną-siurprizą.

Režisieriaus teigimu, kurti tokio tipo juostas be galo įdomu, nes čia galima panaudoti visą įmanomą fantaziją. Būtent todėl jis prisidėjo ne tik prie scenarijaus rašymo, bet net ir prie herojų įvaizdžio kūrimo, nes turėjo aiškią viziją, kaip turi atrodyti naujasis filmas.

„Absoliutus blogis: nauja formulė“ žiūrovus nukels į 1998-uosius. Rakūno mieste kažkada buvo įsikūrusi medicininė ir chemijos kompanija „Umbrella Corporation“. Po jos išėjimo miestas ėmė merdėti, tačiau tai nėra blogiausia, ką paliko išsikrausčiusi korporacija.

Klerė Redfild (aktorė Kaya Scodelario) įtaria, jog „Umbrella“ savo laboratorijose atlikinėjo ir ne visai legalius eksperimentus. Kartu su keliais bičiuliais mergina nutaria išsiaiškinti tiesą ir papasakoti apie tai visam pasauliui.

Jai beieškant atsakymų, iš požeminių „Umbrella“ laboratorijų ištrūksta siaubingas virusas, paverčiantis žmones kraujo ištroškusiais siaubūnais. Netrukus tampa aišku, kad miestas yra pasmerktas. Klerės ir jos bičiulių pagrindine užduotimi tampa nebe atsakymų paieškos, o žūtbūtinė kova už savo gyvybę.

Nauja, dar tamsesnė ir iš originalių video žaidimų gimusi fantastinė siaubo juosta „Absoliutus blogis: nauja formulė“ kino teatruose jau nuo šio penktadienio, gruodžio 3 dienos.

Grįžti