kinonamai.lt

mokausi

Registracija
„Mokausi iš kino“ seansai yra nerepertuariniai. Jie vyksta mokytojams ir moksleiviams patogiu metu, dažniausiai pirmoje darbo dienos pusėje. Kino seansus galite užsisakyti mūsų KINO NAMŲ salėje Utenoje (erdvė talpina 108 žmones).

Filmų peržiūrų kaina:
4 Eur (mokiniui). Mokinius lydintiems mokytojams filmų peržiūros nekainuoja.

Užsisakyti seansą:
„Mokausi iš kino“ seansą KINO NAMUOSE (Utenoje) galite užsisakyti šiais kontaktais: Tel. nr.: +370 695 07279, el. paštu: migle@kinonamai.lt

„Mokausi iš kino“ programos filmuose nagrinėjamos skirtingo amžiaus vaikams ir jaunimui aktualios temos; moksleiviai supažindinami su įvairiomis kultūrinėmis, istorinėmis, socialinėmis patirtimis, mokomi jas suprasti ir vertinti.

Visus programos filmus lydi specialiai pedagogams skirta metodinė medžiaga, kuri padeda savarankiškai surengti matyto filmo aptarimą klasėje. Siekiama, kad pokalbiai apie kiną taptų klasės tradicija ir vyktų ne tik po „Mokausi iš kino“ peržiūrų kino teatre. Į „Mokausi iš kino“ peržiūras atvykę mokytojai metodines medžiagas gauna nemokamai. Išsirinkę dominantį filmą, pedagogai gali iš anksto visai klasei užsakyti diskusiją, kurią ves profesionalūs moderatoriai. Informaciją apie „Mokausi iš kino“ filmus ir metodines filmų aptarimo medžiagas rasite projekto svetainėje www.mokausiiskino.lt

Pateikiame Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos rekomendaciją pedagogams dalyvauti Lietuvos kino teatrų vykdomame edukaciniame projekte „Mokausi iš kino".