kinonamai.lt

Trumpametražis filmas BATAS


Pirmas trumpametražis filmas

Pagal Roman Gary knygos „Aušros pažadas“ mūsų ir partnerių „Turbo“ sukurta ironiška meilės istorija „Batas“ - pirmasis mūsų tokio masto kino projektas, kurio filmavimui ruošėmės daugiau nei pusę metų, o bendroje sumoje su filmavimu ir po to sekusiais darbais užtrukome kone metus. Pristatę kūrinį artimiausiems, su jo gimumu susijusiems draugams bei rėmėjams, išlydėjome filmą „Batas“ į tarptautinius kino festivalius.


Dalyvaus tarptautiniame festivalyje „Scanorama“

Jau aštuntus metus iš eilės „Scanorama“ prieš festivalį ieško įdomiausių naujų Baltijos šalių kino talentų ir jų darbų. Šiemet konkursinėje trumpametražių filmų programoje „Naujasis Baltijos kinas“ varžosi 11 filmų – 5 lietuviški darbai, 3 latvių režisierių filmai bei 3 trumpametražiai filmai iš Estijos. 

Trumpametražių filmų konkursinėje programoje rungsis ir kino namų TAURAPILIS drauge su partneriais „Turbo“ sukurta trumpametražė ironiška istorija apie meilę „Batas“.

Daugiau čia. 


Apie filmą

Romano pasaulyje staiga atsiranda Valentina. Iš pažiūros švelni ir nuolanki mažoji moteris surengia unikalių išbandymų maratoną.

Ne, Valentina tikrai ne iš tų greitai paveikiamų moterų. Bergždžiai ieškodamas nors menkiausio susižavėjimo, Romanas dėl savo mylimosios nieko neklausinėdamas suvirškina japonišką vėduoklę, dešimt metrų virvės, kilogramą vyšnių kauliukų bei tris raudonas žuveles.

Tačiau turi būti kažkas daugiau. Kažkas esminio, kas patenkintų mylimosios užgaidas.

Grįžti