kinonamai.lt
Vienišos širdys

Vienišos širdys

Someone, Somewhere

Žanras: Romantinė komedija, drama
Trukmė: 1:40
Režisierius: Cédric Klapisch
Aktoriai: François Civil, Ana Girardot, Camille Cottin, François Berléand, Simon Abkarian
Amžiaus cenzas: N-13
Premjeros data: 2019-12-20

Anonsas

Vienišos širdys

Aprašymas

Remis (akt. François Civil) ir Melani (akt. Ana Girardot) gyvena romantiškiausiame pasaulio mieste Paryžiuje. Jaunuolių keliai nuolatos susikerta – jiedu vakarieniauja tose pačiose kavinėse, lankosi toje pačioje parduotuvėje ir mina tų pačių įstaigų slenksčius, tačiau Remis ir Melani niekados nebuvo susitikę!

Dvi vienišos širdys blaškosi meile alsuojančiame Paryžiuje, svajodamos sutikti savo antrąją pusę ir nė nesusimąstydamos, jog kone kasdien prasilenkia gatvėje. Kaip paaiškėja, gyvenimą drebinanti meilė kartais laukia čia pat, panosėje, tad belieka atmerkti akis ir leistis į viso gyvenimo nuotykį.

Režisierius Cédric Klapisch filme „Vienišos širdys“ konstruoja modernią meilės istoriją – romantiškame Paryžiuje įkurdina herojus, meilės ieškančius „Tinder“ programėlėje, nevengiančius vienos nakties nuotykių ir svajojančius apie meilę, kurią matė filmuose apie gimtąjį savo miestą. Režisierius atskleidžia, jog tai – meilės istorija apie likimą ir atsitiktinumus, alsuojanti jo taip mylimu Paryžiumi.

Filmas rodomas originalo kalba su lietuviškais subtitrais.