kinonamai.lt
Tobulas pasimatymas

Tobulas pasimatymas

Žanras: Romantinė komedija
Trukmė: 1:45
Režisierius: Robertas Razma
Aktoriai: Jurgita Jurkutė, Leonardas Pobedonoscevas, Eimutis Kvosčiauskas, Tomas Erbrėderis, Goda Petkutė, Giedrius Arbačiauskas, Angelina Daukaitė, Simonas Storpirštis, Inga Jankauskaitė, Vidas Bareikis, Naglis Bierancas, Arūnas Valinskas, Gabija Jaraminaitė-Ryškuvienė, Andrius Užkalnis ir kt.
Amžiaus cenzas: N-13
Premjeros data: 2020-01-03

Anonsas

Aprašymas

Pradinių klasių mokytoja Lina svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma. Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas?

„Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės.

Filmas rodomas lietuvių kalba, be subtitrų.