kinonamai.lt
Terminatorius: Tamsus likimas

Terminatorius: Tamsus likimas

Terminator: Dark Fate

Žanras: Veiksmo, nuotykių, fantastinis
Trukmė: 1:40
Režisierius: Tim Miller („Deadpool“)
Aktoriai: Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis, Linda Hamilton, Brett Azar, Gabriel Luna, Natalia Reyes, Tábata Cerezo, Diego Boneta
Amžiaus cenzas: N-13
Premjeros data: 2019-11-01

Anonsas

Aprašymas

Nors nuo tada, kai legendinis režisierius James Cameron pristatė pasauliui Terminatoriaus istoriją, praėjo kiek daugiau nei 35-eri metai, originalios kino juostos aktoriai Linda Hamilton (Sara Konor) ir Arnold Schwarzenegger (T-800) grįžta į savo ikonines roles!

Po penkių filmų Terminatoriaus franšizėje, bet ištikimiausiems gerbėjams visame pasaulyje trokštant dar daugiau, J. Cameron ir režisierius Tim Miller pristato jau šeštąjį (ir tikėtina ne galutinį) filmą, pavadinimu „Terminatorius: tamsus likimas“, sekantį įvykius po filmo „Terminatorius 2: paskutinio teismo diena“.

Šįkart dėmesio centre atsidurs naujas antagonistas – „Skynet“ sistemos modifikuotas skysto metalo Terminatorius (akt. Gabriel Luna) – kuris yra atsiunčiamas iš ateities, kad eliminuotų Dani Ramos (akt. Natalia Reyes), žmogų-kiborgą (akt. Mackenzie Davis) bei jos draugus, tačiau kovoje už visų ateitį į pagalbą atskuba Sara Konor bei originalusis Terminatorius T-800.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.