kinonamai.lt
Šypsena

Šypsena

Smile

Žanras: Siaubo
Trukmė: 1:40
Režisierius:
Aktoriai:
Amžiaus cenzas: N-16
Premjeros data: 2022-09-30
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB

Anonsas

Aprašymas

Kiekvienas siaubo filmų gerbėjas tikisi, kad sėdint kino salėje rodomas filmas tikrai baugins, tačiau retai kada tokį poveikį sukelia filmo anonsas. Reta išimtis – naujasis didžiajame kino ekrane debiutuojančio režisieriaus Parker Finn siaubo filmo „Šypsena“ (angl. „Smile“) anonsas. Pastarasis anonsas yra tikrai baisus, daugiausia dėl kelių šiurpą keliančių šypsenų.

Anonse nėra daug paaiškinimų apie pagrindinę baimę keliančią esybę, tačiau jis leidžia susipažinti su pagrindine filmo mintimi: pamatę baisų, atrodytų, nematomą mistinį dalyką, žmonės staiga pradeda šypsotis, o po savaitės miršta.

Siaubo filmo „Šypsena“ anonsas išnaudoja visas įprastas siaubo filmų prielaidas, sutelkdamas dėmesį į aktorius ir leisdamas jų baimės akims bei nerimą keliančiomis šypsenomis gąsdinti žiūrovą. Tačiau tai dar ne visa atmosfera – šiurpą kelią net paskutinės anonso sekundės.

Kino studija „Paramount Pictures“ filmą apibūdina sekančiai: „Tapusi keisto, traumuojančio incidento, susijusio su paciente, liudininke, daktarė Rouzė Cotter (akt. Sosie Bacon) pradeda patirti bauginančius įvykius, kurių ji negali paaiškinti. Kai jos gyvenimą pradeda užvaldyti šis didžiulis siaubas, Rouzė turi susidoroti su nerimą keliančia praeitimi, kad išgyventų ir pabėgtų nuo siaubingos naujos realybės – besišypsančios esybės, arba po savaitės mirti su šypsena veide.“

Filme, be pagrindinį daktarės Rouzės vaidmenį atliekančios aktorės Sosie Bacon („13 priežasčių kodėl“), taip pat vaidina aktoriai Jesse T Usher („Berniukai“), Kal Penn („Haroldas ir Kumaras bėga iš Guantanamo“), Rob Morgan („Keisti dalykai“), Kyle Gallner („Klyksmas“) ir Caitlin Stasey („Visos sirgalių šokėjos miršta“).

Siaubo filmas „Šypsena“ Lietuvos kinuose nuo rugsėjo 30 d.