kinonamai.lt
Šuo

Šuo

Dog

Žanras: komedija, drama
Trukmė: 1:40
Režisierius: Channing Tatum, Reid Carolin
Aktoriai: Channing Tatum, Q'orianka Kilcher, Aqueela Zoll
Amžiaus cenzas: N-13
Premjeros data: 2022-03-18
Platintojas: Acme Film, UAB

Anonsas

Aprašymas

JAV armijos reindžeris Brigsas (aktorius Channing‘as Tatum‘as) – sunkoko charakterio vaikinas. Nuolat įsiveliantis į konfliktus, ne visuomet gerbiantis viršesnius rangu pareigūnus, sunkiai paklūstantis taisyklėms – žodžiu, ne pats maloniausias kompanionas. Paskutinis Brigso prisidirbimas lėmė, kad vaikinas yra nušalintas nuo pareigų ir dabar ieško būdų, kaip sugrįžti į tarnybą.

Šansas pasitaiko šuns pavidalu. Šuo yra Belgijos aviganis, vardu Lulu – taip pat tarnaujantis JAV armijos reindžerių būryje. Tiksliau, tarnavęs – iki tragiškos savo partnerio žūties. Dabar Lulu išgyvena gedulą ir visiškai neprisileidžia jokio kito žmogaus. Brigso vyresnybė nusprendžia, jog būtų gražu Lulu leisti atsisveikinti su savo partneriu. Tačiau laidotuvės vyksta kitame Amerikos krašte, o į lėktuvą šio šuns tikrai neįkiši. Ką daryti? Kažkam iš vadų galvon šauna auksinė mintis: liepti Brigsui nugabenti šunį į laidotuves ir, jei misija bus sėkminga, sugrąžinti jį į tarnybą.

Brigsas, žinoma, tokio šanso atsisakyti negali ir, nežinodamas, į ką veliasi, su džiaugsmu sutinka. Iš pradžių Lulu atrodo visai normalus šuo. Tačiau vos išvažiavus pro bazės vartus, aviganis parodo savo tikrąjį veidą. Kelionės metu abu reindžeriai – žmogus ir šuo – nuolat riesis tarpusavyje ir su aplinkiniais, pažeis keletą įstatymų, per plauką išvengs mirties ir beveik išvarys vienas kitą iš proto. Tuo pat metu Brigsas ir Lulu pamažu mokysis suprasti ir priimti vienas kitą bei užmegs netikėtą ir nuolat stiprėjančią draugystę.

Nuotaikinga komedija „Šuo“ apie nesuderinamų priešingybių – žmogaus ir aviganio – konfliktus bei draugystę Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti kovo 18 dieną.

Filmas rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.