kinonamai.lt
Spencer

Spencer

Spencer

Žanras: Drama, biografinis
Trukmė: 1:57
Režisierius: Pablo Larrain
Aktoriai: Timothy Spall, Kristen Stewart, Sally Hawkins, Sean Harris, Jack Farthing
Amžiaus cenzas: N-13
Premjeros data: 2022-03-11
Platintojas: Acme Film, UAB

Anonsas

Spencer

Aprašymas

1992-ieji. Britų karališkajai šeimai priklausančiame Sendringemo dvare Norfolko grafystėje verda pasiruošimai Kalėdoms. Būtent šiame dvare didžiausias metų šventes sutiks karalienė Elžbieta II ir visa jos šeima.

Į Norfolką atvyksta ir princesė Diana (aktorė Kristen Stewart). Per dešimtmetį, praleistą santuokoje su princu Čarlzu, ji apie karališkąją šeimą ir jos papročius bei prievoles sužinojo daugiau nei pakankamai. Dianai jau nebėra paslaptis ir Čarlzo romanas su kita moterimi – Kamila. Nors šimtą kartų mieliau būtų bet kur kitur, tik ne čia, dėl savo mylimų berniukų Viljamo ir Hario princesė nusprendžia sukąsti dantis ir apsimesti, kad viskas yra puiku.

Jaudinanti tragiško likimo princesės Dianos istorija – jos vedybų pabaigos pradžia – papasakota naujame biografinės juostos „Džeki“ kūrėjų filme. Puikus K. Stewart persikūnijimas į „širdžių princesę“, vadinamas geriausiu (ar vienu geriausių) jos gyvenimo vaidmeniu.

Filmas rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Asmenims nuo 6 metų amžiaus respiratorių arba medicininių kaukių dėvėjimas kino seanso metu (nevartojant užkandžių ir/ar gėrimų) – PRIVALOMAS.