kinonamai.lt
Šang-Či ir dešimties žiedų legenda

Šang-Či ir dešimties žiedų legenda

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Žanras: Veiksmo, fantastinis
Trukmė: 2:12
Režisierius: Destin Daniel Cretton
Aktoriai: Simu Liu, Awkwafina, Tony Leung, Michelle Yeoh, Fala Chen, Meng’er Zhang
Amžiaus cenzas: N-13
Premjeros data: 2021-09-17
Platintojas: -

Anonsas

Šang-Či ir dešimties žiedų legenda

Aprašymas

Jaudinantis, visiškai naują „Marvel“ kino visatos etapą pradėsiantis filmas „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“, pristato jauną superherojų Šang-Či (akt. Simu Liu), kuris atranda tikrąjį save dar nematytoje kilmės istorijoje. Šang-Či kelionė, kupina nuostabių vaizdų, nepaprasto veiksmo, kartu su jaunais kino talentais atvers naują „Marvel“ kino visatos puslapį.

Pagrindinė Šang-Či problema jo gyvenime yra susijusi su nežinojimu, kas jis yra iš tikrųjų. Todėl jis privalo išmokti valdyti kiekvieną savo kūno dalį ir pažvelgti į gera ir bloga, į šviesą ir tamsą – tik tuomet jis galės pilnai išnaudoti visas savo galimybes.

„Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ seka Šang-Či, kuris turi susidurti su praeitimi, kurią, jo manymu, paliko, kai jis patenka į paslaptingos „Dešimties žiedų“ organizacijos tinklą. Filme taip pat vaidina Tony Leung kaip Wenwu, Awkwafina kaip Šang-Či draugė Katy ir Michelle Yeoh kaip Jiang Nan. Filmą režisavo Destin Daniel Cretton, prodiusavo Kevin Feige ir Jonathan Schwartz. 

Filmas rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

DĖMESIO! Asmenims nuo 16 m. amžiaus įėjimas į KINO NAMŲ renginius tik su GALIMYBIŲ PASU (turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą). Vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas (turėti asmens amžių įrodantį dokumentą).

Kaukių dėvėjimas kino seanso metu – REKOMENDUOJAMAS.