kinonamai.lt
Riešutų duona

Riešutų duona

Walnut Bread

Žanras: Drama
Trukmė: 1:40
Režisierius: Arūnas Žebriūnas
Aktoriai: Algirdas Latėnas, Elvyra Piškinaitė, Saulius Sipaitis, Doloresa Kazragytė, Kristina Kazlauskaitė, Antanas Šurna, Vladas Bagdonas
Amžiaus cenzas: V
Premjeros data: 2019-02-27

Aprašymas

Lietuvos kino centras, bendradarbiaudamas su programa „Kurk Lietuvai“, kviečia jus į naujai restauruoto lietuvių kino klasikos filmo RIEŠUTŲ DUONA (rež. Arūnas Žebriūnas, 1978) seansą. Renginys vyks vasario 27 d., trečiadienį 18:00 val. KINO NAMUOSE Utenoje ir Anykščiuose.

Papildomas seansas Utenoje: vasario 27 d. 14:00 val.

Papildomas seansas Anykščiuose: vasario 27 d. 16:00 val.

Kaime gyvenančių kaimynų Šatų ir Kaminskų vaikai Andrius ir Liuka pamilsta vienas kitą, bet jų pirmajai meilei kelia pastoja... karvė. Kai nugaišta Kaminskams Šatų parduotas raguotis tarp vyresniųjų įsivyrauja karinga nesantaika. Kaimynams susipykus Andriaus ir Liukos meilė tampa draudžiama. Tikėdamasis šeimoms sugrąžinti ramybę, Andrius nenori nuleisti rankų – jis pažada Liukai pats nupirkti naują karvę. Tačiau gražūs norai viską tik dar labiau sujaukia.

Tai lyriška istorija, kurioje švelnūs atsiminimai apie vaikystę kaime, pirmuosius romantiškus jausmus ir tikrojo gyvenimo pradžią, persipina su tragikomiškais nesusipratimais ir žmogiškomis silpnybėmis.

Informacija: šis kino seansas yra nemokamas tačiau savo vieta rekomenduojame pasirūpinti iš anksto. Nemokamą bilietą pasiimkite atvykę į mūsų kasą jos darbo laiku.