kinonamai.lt
QT8: Quentin Tarantino

QT8: Quentin Tarantino

QT8: Quentin Tarantino

Žanras: Dokumentika
Trukmė: 1:43
Režisierius: Tara Wood
Aktoriai: Quentin Tarantino, Jennifer Jason Leigh, Samuel L. Jackson, Diane Kruger, Jamie Foxx, Kurt Russell, Christoph Waltz, Lucy Liu, Tim Roth
Amžiaus cenzas: N-16
Premjeros data: 2020-03-06

Anonsas

Aprašymas

Kino genijus, kultinis režisierius ir ryškiausias XXI a. kino kūrėjas – tai tik keletas epitetų, kuriais apibūdinamas legendinis amerikiečių režisierius Quentin Tarantino. Kovo 6-ąją Lietuvoje pradedamas rodyti apie jį sukurtas dokumentinis filmas „QT8: Quentin Tarantino“, žiūrovus kviečiantis į dokumentinę kelionę po legendos pasaulį.

Filmo kūrėjai leidžiasi Q. Tarantino kūrybos ir gyvenimo labirintais, narstydami aštuonis pirmuosius režisieriaus filmus. Žiūrovų laukia dar negirdėtos istorijos, niekur nerodyti filmų kadrai ir užkulisiai bei pikantiškiausi komentarai apie Q. Tarantino. Tikindami, jog „Holivude visada bus kraujo, glamūro ir intrigų“, filmo kūrėjai kalbina režisieriaus draugus, kolegas ir garsiausius jo filme vaidinusius aktorius. Mintimis apie darbą su žmogumi, kuriam neegzistuoja žodis „neįmanoma“ dalinasi Samuel L. Jackson, Diane Kruger, Jamie Foxx, Kurt Russell, Christoph Waltz, Tim Roth ir daugelis kitų, jo filmuose pasirodžiusių ne vieną sykį.

Filmas rodomas originalo kalba su lietuviškais subtitrais.