kinonamai.lt
Paskutinė naktis Soho rajone

Paskutinė naktis Soho rajone

Last Night in Soho

Žanras: siaubo trileris
Trukmė: 1:56
Režisierius: Edgar Wright
Aktoriai: Thomasin McKenzie, Anya Taylor-Joy, Diana Rigg, Matt Smith, Jessie Mei Li, Terence Stamp, Lisa McGrills, James Phelps, Rita Tushingham, Oliver Phelps, Synnove Karlsen
Amžiaus cenzas: N-16
Premjeros data: 2021-10-29
Platintojas: -

Anonsas

Paskutinė naktis Soho rajone

Aprašymas

Komedijų režisierius Edgar Wright yra žinomas dėl to, kad priverčia žiūrovus verkti iš juoko, tačiau šįkart žiūrovai tiesiog verks, nes kino kūrėjas pasinėrė į mistiką ir siaubą. Naujausiame režisieriaus E. Wright psichologiniame trileryje jauna mergina Eloise, trokštanti tapti mados dizainere, sugeba paslaptingai persikelti į septintąjį dešimtmetį, kur ji sutinka akinančią, dainininkės karjeros siekiančią, dievaitę Sandie.

Tačiau užburiantis septintojo dešimtmečio Londono žavesys atskleidžia ne viską, kaip netrukus paaiškėja, nes praeities svajonės ima staiga skilinėti ir atveria kažką tamsesnio su skaudžiomis pasekmėmis.

Filmas „Paskutinė naktis Soho rajone“ nepaiso klasikinių žanrų. Jame sujungti siaubo, romantikos, dramos ir nostalgijos elementai, o kartu su žudikišku garso takeliu, šis laike šokinėjantis filmas tampa vienu iš įdomiausių šių metų kino projektų.

Filmas rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

DĖMESIO! Asmenims nuo 16 m. amžiaus įėjimas į KINO NAMŲ renginius tik su GALIMYBIŲ PASU (turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą). Vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas (turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Kaukių dėvėjimas kino seanso metu neužkandžiaujant ir/ar negeriant – PRIVALOMAS. Vaikams iki 6 metų kaukių dėvėjimas – neprivalomas.