kinonamai.lt
Krydas III: Legenda tęsiasi

Krydas III: Legenda tęsiasi

Creed III

Žanras: drama, veiksmo
Trukmė: 2:36
Režisierius: Michael B. Jordan
Aktoriai: Michael B. Jordan, Jonathan Majors , Tessa Thompson, Wood Harris
Amžiaus cenzas: N-13
Premjeros data: 2023-03-03
Platintojas: Acme Film, UAB

Anonsas

Aprašymas

Treniruojamas legendinio Rokio Balboa, prieš penkerius metus Adonis Krydas ringe sudorojo savo trenerio priešininko Ivano Drago sūnų Viktorą. Nuo tada sunkiu darbu, pasišventimu ir užsispyrimu išsikovojęs pagarbą ir vietą bokso Olimpe, Adonis gyvena nuostabų gyvenimą – tiek profesine, tiek asmenine prasme. Kol vieną dieną jo pasaulį supurto naujas iššūkis.

Po ilgų metų kalėjime į laisvę išeina Adonio vaikystės bičiulis Deimianas Andersonas. Vaikystėje būtent Deimianui buvo pranašaujama didinga ateitis ringe, tačiau žiaurus likimas viską pasuko kita linkme. Jausdamasis, kad iš jo buvo atimtas visas gyvenimas, Deimianas yra pasiryžęs savo svajonės ir toliau siekti bet kokia kaina.

Deimianas meta iššūkį pajėgiausių boksininkų viršūnėje karaliaujančiam Krydui. Supratęs, kad buvęs bičiulis nusiteikęs rimtai, šis neturi kitos išeities, tik priimti iššūkį ir kibti į treniruotes. Tačiau šįkart ringe bus sprendžiamas ne vien bokso čempiono klausimas – Adoniui teks stoti į akistatą ir su savo paties praeities klaidomis.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Michael B. Jordan

Vaidina: Michael B. Jordan („Juodoji pantera“, „Krydas“), Jonathan Majors („Skruzdėliukas ir Vapsva. Kvantomanija“, „Sparno broliai“), Tessa Thompson, Wood Harris („Krydas”, „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049”).