kinonamai.lt
Juodas telefonas

Juodas telefonas

Black Phone, The (2022)

Žanras: Siaubo
Trukmė: 1:40
Režisierius: Scott Derrickson
Aktoriai: Ethan Hawke, Mason Thames, Madeleine McGraw, Jeremy Davies
Amžiaus cenzas: N-16
Premjeros data: 2022-06-24
Platintojas: Dukine Film Distribution, UAB

Anonsas

Aprašymas

Siaubo filmų namai „Blumhouse“ ir filmų „Emilės Rouz egzorcizmas“, „Grėsmingas“ bei „Daktaras Streindžas“ režisierius pristato šiurpą keliančią ir įtampą iki pačios pabaigos išlaikančią siaubo dramą „Juodas telefonas“.

Finis Bleikas yra drovus, bet sumanus 13-metis berniukas, kurį pagrobia sadistinis žudikas ir įkalina garsui nepralaidžiame rūsyje, kur rėkti kviečiantis pagalbos yra beprasmiška. Kambaryje yra tik sieninis juodas telefonas, tačiau sugedęs dar paties pagrobėjo vaikystėje.

Laikraščiai šį maniaką vadina tiesiog Grobiku. O kai kurie miestelio vaikai net tiki legenda, kad Grobikas girdi ir grobia vaikus, kurie ištaria jo vardą.

Po pagrobimo, Finio geriausia draugė Siuzė, trokštanti padėti policijai surasti Finį, pradeda sapnuoti dar niekur neviešintas pagrobimo detales apie vyrą su juodais balionais, tačiau net pati nežino, ar šie sapnai yra tikri.

Bet rūsyje staiga ima ir suskamba neveikiantis telefonas ir Finis išgirsta balsą tikinantį, kad berniukas iš čia ištrūks.

Pasirodo, kad kaskart pakėlus juodo telefono ragelį kiekvienas išgirstas balsas yra ankstesnė Grobiko auka ir jos yra pasiryžusios užtikrinti, kad tai, kas nutiko joms, nenutiktų Finiui.

Lieka mažai laiko. Dabar kiekvienas užuomina yra kelias į laisvę. Kiekvienas skambutis yra išsigelbėjimas.

Filmas rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Filmo seansai