kinonamai.lt
Gucci mados namai

Gucci mados namai

House of Gucci

Žanras: Drama
Trukmė: 2:00
Režisierius: Ridley Scott
Aktoriai: Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Madalina Ghenea
Amžiaus cenzas: N-13
Premjeros data: 2021-11-26
Platintojas: Dukine Film Distribution, UAB

Anonsas

Gucci mados namai

Aprašymas

Puikiai debiutavusi 2018 m. filme „Taip gimė žvaigždė“, į kino ekranus sugrįžta visame pasaulyje garbinama dainų autorė ir atlikėja Lady Gaga.

Režisieriaus Ridley Scott kino juostoje, pasakojančioje „Gucci“ šeimos istoriją, JAV dainininkė atliks buvusios Maurizio Gucci žmonos, Patrizios Reggiani, vaidmenį.

Patrizia buvo apkaltinta savo vyro žmogžudystės užsakymu po to, kai buvo palikta dėl jaunesnės moters. Teismo pripažinta kalta ir net 18 metų praleidusi kalėjime P. Reggiani buvo išleista į laisvę tik 2016 metais. Ne veltui moteris pelnė Juodosios našlės pravardę.

Filme mados imperijos įkūrėjo Guccio Gucci vaikaičio M. Gucci vaidmenį atlieka naujasis „Žvaigždžių karų“ veidas Adam Driver.

Tris dešimtmečius apimantis pasakojimas kupinas meilės, išdavysčių, keršto, galiausiai baigiasi žmogžudyste. Filmas „Gucci mados namai“ atskleidžia, ką reiškia pasaulinio garso vardas, ko jis vertas ir kiek toli šeimos nariai yra pasiryžę nueiti dėl jo kontrolės.

Filmas rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

DĖMESIO! Asmenims nuo 16 m. amžiaus įėjimas į KINO NAMŲ renginius tik su GALIMYBIŲ PASU (turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą). Vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas (turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Kaukių dėvėjimas kino seanso metu neužkandžiaujant ir/ar negeriant – PRIVALOMAS. Vaikams iki 6 metų kaukių dėvėjimas – neprivalomas.