kinonamai.lt
Greiti ir įsiutę 9

Greiti ir įsiutę 9

Fast and Furious 9

Žanras: Kriminalinis, nuotykių, veiksmo
Trukmė: 2:15
Režisierius: Justin Lin
Aktoriai: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Charlize Theron, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, John Cena, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Helen Mirren
Amžiaus cenzas: N-16
Premjeros data: 2020-05-22

Anonsas

Aprašymas

Kone du dešimtmečius besitęsianti populiarioji saga sugrįžta pristatydama 9-ąjį serijos filmą. Augindami mažąjį Brajeną, Domas (akt. Vin Diesel) ir Letė (akt. Michelle Rodriguez) bando versti naują gyvenimo lapą. Nepaisant pasikeitusio gyvenimo būdo, jiedu žino, jog nauji pavojai bet kurią akimirką gali sudrumsti judviejų ramybę. Šeimos gyvenimas pasikeičia akimirksniu – netikėtai išdygusi grėsmė priverčia Domą stoti akistaton su savo praeities nuodėmėmis – tik tokiu būdu vyras gali apsaugoti tuos, kuriuos myli labiausiai. Laiko patikrinta draugų komanda suremia pečius tam, kad sustabdytų patyrusį žmogžudį ir kietą vairuotoją Džeikobą (akt. John Cena), kuris, kaip paaiškėja, yra Domo brolis, degantis keršto troškimu. Ar komandai pavyks apsaugoti Domą ir jo šeimą, o netrukus – ir visą pasaulį, atsiduriantį ant sunaikinimo ribos? 

Prie devintojo franšizės filmo vairo sugrįžo anksčiau net keletą serijos filmų režisavęs Justin Lin, žiūrovams paruošęs nemažai staigmenų. Jo diriguojami filmo herojai keliauja nuo Londono iki Tokijo, nuo Centrinės Amerikos užkaborių iki Edinburgo, nuo slaptų Azerbaidžano bunkerių iki Tbilisio gatvių. 

Filmas rodomas originalo kalba su lietuviškais subtitrais.