kinonamai.lt
Artemidas Faulas

Artemidas Faulas

Artemis Fowl

Žanras: Veiksmo, nuotykių, fantastinis
Trukmė: 1:40
Režisierius: Kenneth Branagh
Aktoriai: Ferdia Shaw, Judi Dench, Josh Gad, Lara McDonnell, Tamara Smart, Nonso Anozie, Miranda Raison.
Amžiaus cenzas: N-13
Premjeros data: 2019-10-11

Anonsas

Aprašymas

Artemidas Faulas (aktorius Ferdia Shaw) būtų paprastas dvylikametis berniukas, jei ne dvi aplinkybės. Pirma – jis itin protingas; antra – savo protą naudoja nusikalstamai veiklai. 

Žinoma, Artemido gyvenimas galėjo būti visiškai kitoks, jei ne berniuko tėtis. Garbingo būdo džentelmenas buvo garsus nusikaltėlis – o kuris berniukas nenori būti panašus į savo tėtį? Prieš keletą metų dingęs kaip į vandenį, Faulas vyresnysis šeimą paliko nepavydėtinoje finansinėje situacijoje. Nebegalėdamas matyti motinos nusivylimo ir kamuojamas tėvo dingimo paslapties, jaunasis Artemidas imasi veikti. Jo planas – pagrobti nuožmią fėjų kapitonę Holę Šort (akt. Lara McDonnell), pareikalauti už ją išpirkos, o gautus pinigus panaudoti tėčio paieškoms. Kartu su ištikimu tarnu Batleriu (akt. Nonso Anozie) Artemidas Faulas leidžiasi į nuotykių, paslapčių ir kvapą gniaužiančių atradimų kupiną kelionę. 

Filmas sukurtas pagal itin populiarią airių rašytojo Eoin Colfer aštuonių knygų seriją. Lietuviškai yra išleisti trys pirmieji serijos romanai: „Artemidas Faulas“, „Artemidas Faulas. Įvykis Arktyje“ bei „Artemidas Faulas. Amžinybės kodas“. 

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.