kinonamai.lt
After. Kai mes susitikom

After. Kai mes susitikom

After

Žanras: Drama, trileris, romantinis
Trukmė: 1:46
Režisierius: Jenny Gage
Aktoriai: Josephine Langford, Hero Fiennes-Tiffin, Selma Blair
Amžiaus cenzas: N-13
Premjeros data: 2019-04-12

Anonsas

Aprašymas

Vos atvykusi į koledžo bendrabutį Tesa susipažįsta su Hardinu. Ji – puiki mokinė, paklusni dukra ir mylinti mergina, kurios namuose laukia vaikystės laikų draugas. Jis – įžūlus, paslaptingas, tatuiruotas ir geidžiamiausias vaikinas koledže. Tesa įsitikinusi, kad jie vienas kitam ne pora, iki tol, kol atsiduria Hardino glėbyje ir pirmasis jų bučinys įžiebia niekada jos nepatirtą aistrą. Nuo tos akimirkos gyvenimas niekada nebebus toks pat.

Jaudinanti rašytojos Anos Todd istorija – daugiausia kartų perskaityta literatūrinė naujiena pasaulyje ir labiausiai aptariama knygų serija internete. Kino kritikų ji drąsiai lyginama su kitais kultiniais jaunimo bestseleriais „Saulėlydis“ ir „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Atskiros serijos dalys internete parsisiųstos daugiau, nei 1,6 milijardo kartų. Išleidus knygas, jų šiandien dienai parduota 26 milijonai kopijų visame pasaulyje. 

Nevaržomi jausmai, karšta meilė ir atvira erotika pulsuojanti romantinė drama „After. Kai mes susitikom“ kinuose nuo balandžio 12 dienos. 

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.