kinonamai.lt

Apie mus

Esame KINO NAMAI, įsikūrę Utenoje esančioje modernioje kino erdvėje.

Tikime, kad kino namai – inovatyvus veiklos modelis. Jis apima dvi giminingas, tačiau veiklos organizavimo požiūriu absoliučiai skirtingas veiklas: filmų rodymą ir filmų kūrimą.

Dėl plataus ir nuolat plečiamo kūrybinių, ugdymo veiklų spektro, KINO NAMUOSE kino filmų rodymas nėra pagrindinė veikla, tačiau, siekdami toliau, greičiau ir smarkiau plėtoti su kino menu susijusias veiklas, ypač filmų kūrimą, naujausių kino filmų rodymą laikome gyvybiškai svarbia veiklos sritimi. Jos dėka esame nors dalinai pajėgūs finansuoti menines ir ugdymo veiklas.   

Taigi kiekvienam, įsigijusiam bilietą į kino renginį KINO NAMUOSE, tariame nuoširdų ir didelį "AČIŪ" - jūs ne tik nusipirkote bilietą į spalvotą ir įtraukiantį kino pasaulį, kuriame gerai praleiste laiką, bet ir prisidėjote prie naujo mūsų filmo kūrimo ir jo kelionės į kino festivalius! Prisidėti prie gerų ir prasmingų darbų dar, turbūt, niekada nebuvo taip lengva - tiesiog reikia eiti į kiną. 

Po pirmojo kino namų veiklos sezono, gimė pirmasis mūsų trumpametražis filmas "Batas", sukurtas drauge su partneriais "Turbo". Jis kino salės tamsą išvydo 2016 rugsėjį ir po pristatymo iškart iškeliavo į kino festivalius, antrasis filmas "Tada" dar ir dabar sėkmingai keliauja po tarptautinius kino festivalius. 

Prieš šiuos trumpametražius filmus, kino kūrimo įgūdžius tobulinome daugybėje "video eksperimentų", kurių dalį KINO NAMŲ svečiai matė ir galėjo įvertinti prieš kino filmus. Būtent todėl, kad mūsų svečiai, pirkdami bilietą į pasirinktą naujausią kino filmą, gali pamatyti ir mūsų kino ekperimentus, stebėti mūsų kūrybinį kelią, tobulėjimą, atsisakėme kino industrijoje vartojamo termino "kino seansai" - pakeitėme juos "kino renginiais". Ir jaukiau, ir taikliau.

KINO NAMAI Utenoje įsikūrė 2015 m. ES ir Utenos rajono savivaldybės lėšomis renovuoto buvusio kino teatro „Taurapilis“ pastate, vienoje iš pagrindinių Utenos gatvių, Utenos Kultūros centro kaimynystėje prie Dauniškio ežero. Po renovacijos senasis kino teatras „Taurapilis“, kurio erdvės paskutiniais jo eksploatacijos metais buvo naudojamos įvairiais, ne tik kino rodymo tikslais, tapo kūrybinių industrijų centru, kuris taip pat pasiliko senojo pastato pavadinimą – „Taurapilis“.

Tiek apie save, tiek apie savo kūrybines veiklas, sumanymus mielai pasidalinsime su kiekvienu neabejingu kino menui, tad jei norite būti arčiau kino rašykite mums labas@kinonamai.lt , nes mūsų kino namai yra jūsų kino namai.

KINO NAMŲ šeimyna